Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi 20" 8,5 a opona 265/30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie dobrze będzie wyglądać opona 265/30 na feldze 20" na 8,5" ? Nie będzie zbytnio wystawać ?

Opublikowano
  • Autor

Pytam bo już się gubię, słyszałem że aby było dobrze to oponę 245 ale na C6 to za mało na 19' miałem 255 (co prawda felga 9') i było dobrze więc też myślę że tu będzie O.K. ale jak więcej osób mnie w tym upewni to będę spokojniejszy :cygaro:

Dzieki Paweł za odp.

Opublikowano
nie bedzie wystawac,bedzie w miare OK...

ale co nie będzie wystawać, opona poza felge?

widziałeś kiedyś 265 na 8,5J?

Opublikowano
  • Autor

Nie , nie widziałem . Tak chodzi mi o oponę .

Opublikowano

Młody moja wypowiedź odnosiła się do wypowiedzi Pawel1380:wink:

Opublikowano
dobrze będzie wyglądać opona 265/30 na feldze 20" na 8,5" ?

Moim zdaniem będzie straszny balon, 8,5J to zdecydowanie za mało dla 265/30.

zerknij jak wygląda 265/30 na feldze 9,5J i pomyśl że Ty masz cal mniej:thumbdown:

yokos019.jpg

Opublikowano
  • Autor

To jaka najlepsza będzie opona ?

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 22:01 ----------

A czy 245/30 będzie dobra ?

Opublikowano

A jaki fabrycznie jest rozmiar koła w C6?

Opublikowano
  • Autor

Chyba 19/255 na 35.

Opublikowano

Kurcze jakieś wąskie to koło masz jak na 20".Co to za model że ma tylko 8,5J?

Na 8,5J to fajnie leży 225, ewentualnie 235

Opublikowano

A nie lepiej 255? jednak na 9" rant ochronny nie spełniał swojej funkcji myślę, że na 8,5 będzie dobrze

Opublikowano
Kurcze jakieś wąskie to koło masz jak na 20".Co to za model że ma tylko 8,5J?

Na 8,5J to fajnie leży 225, ewentualnie 235

dokładnie, dlatego ja poleciłem mu 245 bo to krowa C6 (dla mnie i tak 245 to za szeroka opona dla 8,5J)

Opublikowano
  • Autor

To kupuje 245 i koniec. 255 na 9' były oki, to 245 na 8,5' też będzie dobrze. A tak myślałem że trzeba Arka na tym PW posłuchać i nie kombinować. :decayed:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Kurcze jakieś wąskie to koło masz jak na 20".Co to za model że ma tylko 8,5J?

Na 8,5J to fajnie leży 225, ewentualnie 235

Ori Q5 ET 33 i 8,5'. :hi:

34i35gw.jpg

Opublikowano

mówiłem ci panie ze 245 będzie ok

Opublikowano

265 wyglada ok na 9", na 8,5 zdecydowanie 245, przerabialem temat w sobote;)

Opublikowano
  • Autor
265 wyglada ok na 9", na 8,5 zdecydowanie 245, przerabialem temat w sobote;)

I to jest konkret odp. mam do sprzedania opone conti sport 3 8mm z 2010r . 265 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.