Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] 18" z szerokim rantem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super fela do avanta. tylko co to za firma... :gwizdanie:

Wszystkie fele z jego auckji wyglądaja na repliki :decayed:

A te fele pokazane przez Pre.. to w paru przypadkach ASA ( licencja BBS) :th:[br]Dopisany: Czerwiec 25, 2008, 09:27:25 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item384934288_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html :mysli:

Lub wersja bez czarnego środka ..dobrze bo sa foty na B6 :naughty:

http://moto.allegro.pl/item384586863_18_evo_5x112_ciemny_chrom_poler_rant.html

http://moto.allegro.pl/item383052322__chrom_asa_bbs_18_5x112_audi_mercedes_.html ASA

Opublikowano

moim zdaniem duży rant idzie w parze tylko z KONKRETNĄ glebą, nie żadne tam -30... :naughty:

zapodaj jakieś gewinde i będzie :kox:

Opublikowano

nie mniej niż 60 mm

ja sadze ze nie mniej niz 80mm

Opublikowano

rant ładnie wygląda jak jest polerowany przy czarnej feldze :cool1:

Opublikowano

rant ładnie wygląda jak jest polerowany przy czarnej feldze :cool1:

Zgadzam sie. Tak co by byl kontrast.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rant ładnie wygląda jak jest polerowany przy czarnej feldze :cool1:

Zgadzam sie. Tak co by byl kontrast.. :decayed:

te sa od wewnatrz czarne,wierzch i rant polerka,

ja wolal bym cale jasne,im jasniejsze tym lepiej (mialem kiedys czerwone Renault 19 na bialych 17" :th:),

to sa repliki,ma moze ktos jakies doswiadczenia z takowymi,podatnosc na uszkodzenia w porownaniu z ori Audi,

czy niema problemu z wywazeniem?

Opublikowano
  • Autor

dzieki :th:,tez je przylukalem,cena kox,dzwonilem do goscia,przeslal mi zdjecia tych felg na swojej B7 sedan,pytalem jak sie na nich jezdzilo przy wiekszych predkosciach,czy drzy kierownica,mowil ze troche,kupil sobie teraz OZ(1500zl szt) i stwierdzil ze czuc roznice :confused4:

4c07820d2e744d71.jpg

16f22b78903b9e3f.jpg

30aecdc9c519e616.jpg

Opublikowano

tomeks32

Za taka kase to ja bym sie nawet nie zastanawiał . Fajnie wyglądają :th: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tomeks32

Za taka kase to ja bym sie nawet nie zastanawiał . Fajnie wyglądają :th: :kox:

no wlasnie sie powaznie zastanawiam :mysli:,firma felg PLW,niemiecka,maja atest TUV,wiec chyba nie sa najgorsze,

gosc zmienil je na OZ,moze jest bardzo wymagajacy i dlatego jemu nie pasowaly,mowil ze czuc roznice miedzy OZ a tymi,

znalazlem jeszcze cos takiego-ASA na licencji BBS za 1900zl,sa jasne,a takie bym wolal

te sa chyba najbardziej podobne do tych ze zdjecia czrnego avanta od pre_pl

d7ed2ee71faf5070.jpg

32399b329c425234.jpg

cus takiego by prawie bylo :wink4:

53bcac71cd37279a.jpg

Opublikowano

prezentują się nie najgorzej :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.