Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Audio i fabryczne radio?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Ostatnio postanowiłem założyć u siebie w audi mały sprzęt audio. Nie mówię tutaj o mocy 1000W, tylko od 200-500. I tutaj pojawiają się schody. Z racji, że nie chce zmieniać u siebie radia na nie oryginalne, postanowiłem postawić wyzwanie fabryce:decayed::wink:. Radio to Audi Delta CC. Jest to radio w full opcji ponieważ, mam wbudowany telefon, nagłośnienie Nokii, oraz oryginalną zmieniarkę CD na 6 płyt w bagażniku.:wink:

Zauważyłem na alledrogo że można kupić chincze na suba(MINI ISO LINE OUT BLAUPUNKT VW AUDI SEAT SKODA (2955105081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) i nabyłem takie cudo:grin: podłączyłem kumpla skrzynie i suba i tu nagle stuka bass!:kox: jakość była średnia i mnie nie zadowała ponieważ, radio nie posiada filtrów od dzwięku itp. nie znam się dokładnie.:decayed: ale, trafiłem na takie coś(Wejście AUX Blaupunkt,Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (2945807931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.). Jeżeli to podłącze zamiast zmieniarki bede miał wejscie AUX z tego co wiem..:). Więć jak bym podłączył tel SGS3 to można bybyło ten dzwięk pięknie ustawić bo taki sprzęt posiada setki kombinacji ustawień dzwięku tak jak w nowoczesnych radiach..:).

I tutaj pytania:

1) Czy oby na pewno te radio da rade pociągnąć to wszystko pięknie nawet przez podłączenie dzwięku przez wejście AUX?

2) Jeżeli odłącze żółtą kostkę i podłącze w niej miejsce chincze to przestają grać tylne głośniki.:kwasny: Jest możliwość zrobienie(bez ciencia ori instalacji) zeby, były podłączone chincze do suba i grały tylne głośniki?.

3) I czy radio wytrzyma i podoła takiemu systemowi?:decayed:

Proszę o pomoc...:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wejście AUX Blaupunkt,Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (2945807931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to nie bedzie działać, kupiłem i nie działa i czytałem gdzies że cos jest jeszcze do tego potrzebne ale już się nie zagłebiałem zrezygnowałem z podłączenia ale ta druga przejściówka jak najbardziej również zakupiłem podłaczyłem wzmacniacz 1200W i skrzynie 600W i wszystło ładnie działa, dzwiek jest bardzo dobry i radio mam Cencert jak dla mnie wszystło ładnie się spisuje. Tylko puść kable prądowe jednym progiem a sygnałowe drugim to nie bedzie zakłucać. A tylko jeśli chodzi o tylne głośniki to ja zmostkowałem z przednimi w kostce i też ładnie gra nic się nie dzieje, mam ustawione bez basu tylko na wzmacniaczu w filtrze mam bass i idzie tylko na skrzynie i wszystko ładnie gra już drugi miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego "Smiszny" za cenne informacje..:)) jak byś jeszcze mógł to opisz mi dokładnie którędy pod progami pusciłeś kable i jak przebiles sie przez sciane grodziową..;)) Będę wdzięczny...:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...