Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co on Mateusza tam molestował:-D ja z małym byłam he he

Opublikowano

tłumik wam przeczyszczał , tam też są dwa otwory:grin::grin: nunia nie chodzi czasami lepiej :naughty::naughty:

Opublikowano

Haha ona zawsze dobrze chodzi;-) i jak Tomek ogarnął sprawę? Dużego odstawilismy mu do roboty

Opublikowano

Dzisiaj rano odstawiliśmy mu autko, tą lotkę musi założyć te listwy dolne i zderzak myślę że do końca tygodnia autko odda :wink: a dużego widziałem widziałem :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

a z lotką nie będziemy nic rezać, zostawimy tak jak jest bo wygląda świetnie troche nachodzi na światło stop ale wygląda ładnie z resztą jak zrobi to się pochwale :naughty:

Opublikowano

No znaczymy jak ogarnie sprawę :wink: ano duży do roboty pewnie widziałeś :whistling: w sobotę go zaprowadzili tez czekamy aż go zrobi, ej słuchaj napiszcie mi esa oboje bo nie mam numerów w fonie żadnych:facepalm:

Opublikowano

ok, zaraz jakiegoś eska puścimy :naughty:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

W dużym troszkę pracy jest :kwasny: ale tragedii nie ma:wink:

Opublikowano

Juz wszystko czeka do poskładania ;-)części na tylko je pomalować i złożyć do kupy:-) a jak tempmat?dalej nic?

Opublikowano

nie chce chodzić :thumbdown: w ogóle sie nie słucha :(

Opublikowano

9aqamete.jpgydyve7ev.jpgy9apyvav.jpg

Kolejne elementy juz na miejscu ;-)

Opublikowano

oslona ori czy zamiennik kupilas? bo ponoc zamienniki dlugo nie wytrzymuja :kwasny:

Opublikowano

Ori:wink:

Edit

Jednak nie ori :facepalm: mój nick zamówić ori a wziął zamiennik :kwasny: mam nadzieje, ze wytrzyma :whistling:

Wybacz, że wprowadziłam cie w błąd:hi:

Opublikowano
Ori:wink:

Edit

Jednak nie ori :facepalm: mój nick zamówić ori a wziął zamiennik :kwasny: mam nadzieje, ze wytrzyma :whistling:

Wybacz, że wprowadziłam cie w błąd:hi:

moze chwile wytrzyma :decayed: co do ori to R7 JAREK posiada takie oslonki :wink:

Opublikowano

Potrzebuje fa vat temu u nas brałam;-)

Ps. Panowie poratujcie nr tej bocznej osłony na zbiorniki

Opublikowano

Dzięki:hi::wink:

Opublikowano

Bez paniki ja mam zamiennik i ponad rok wytrzymała . Siedzi jak trzeba , nie jest popękana więc i u Ciebie da radę.

Opublikowano

No zobaczymy jak to się będzie trzymać :whistling:

Opublikowano

2014_05_18_17_57_18.jpg

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

z zaskoczenia zdjęcia najlepiej podobno wychodzą :grin:

Opublikowano

:shock3:

i na kawę nie weszliście :foch::bicz2:

jak ja tu zobaczę swoje foto to wam nogi z d... uierdziele:grin:

Opublikowano

obiecujemy będziemy już grzeczni :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.