Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana radia CHORUS na SYMPHONY


skipy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiajcie drodzy eksperci!

Jak w temacie mam audi a4 b8 z komunistycznym czerwonym wyswietlaczem, na allegro znalazlem radio symphony z karta sd mp3 i aux co dla mnie wazne ,oraz kolorowy wyswietlacz lcd

AUDI A4 B8 8K0 RADIO CD ORGINAŁ 2008-2012 SYMPHONY (3032849019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chce wywalic swoje komunistyczne radio i wstawic to wlasnie z aukcji, pytanie czy to jest plug and play ,jesli nie co musze zrobic z tym fantem,czy istnieje szansa podlaczenia modulu do telefonu przy okazji, dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zmienić :wink: dodatkowo okablowanie do Radia oraz do monitora .

Na koniec kodowanie oraz wizyta w ASO celem ściagniecia OCHRONY KOMPONENTU .

Do Symphony mozna podpiać moduł BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy możecie rozwinąć ten wątek

Jak to w końcu jest z wymianą Chorusa na Concerta, kostki pasują czy nie?

Jest ktoś kto to zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona komponentu to Abezpieczenie przed sprzedażą skradzionych rzeczy, mysle ze p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zabieram się do roboty, kabel do połączenia kolorowego ekranu,będzie pasował od mojego starego czerwonego?

Kupiłem cały zestaw z jednego b8, radio,wyświetlacz i ramkę dookoła wyświetlacza, wydaje mi się,że z połączeniem ekranu mogę mieć jedynie problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Panasonic 8T1 035 186 R, dołączam zdjęcie gniazda pod LCD, do którego szukam kabla, może ktoś ma coś takiego, w ETCE znalazłem coś podobnego nr.części 4F0972510, tylko do końca nie jestem pewien ,czy to to.

Z obu stron kabla taka sama końcówka,i w radiu i w wyświetlaczu jest takie samo wejście

IMG_1494_1.jpg

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 15:49 ----------

Kostka wtyczka złącze AUDI VW 4F0972510 (4445787262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

znalazłem coś takiego,

pytanie kolejne,jak zrobić z tego jedną całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przewod własnie trzeba, tylko pasuje to jakos przedłuzyc i polutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem tzn chorus bez usb ani co bardzo dziwne aux, wszystko nad klimą, przy lewarku goły panel. a czy te lepsze radia to nie mają obsługi przy lewarku skrzyni??

Jak wytaszczyłeś albo wytaszczysz chorusa to daj znać czy tam można zmieniarkę podpiąć, myślę o podpięciu USB adaptera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zmieniarką,to masz dużo zabawy,lepiej kupić Concerta,masz slot na karty SD,no i czyta MP3

Ja dziś zawiozłem całość do gościa,który bawi się w systemy audio w Audi,i załatwia już kabel do połączenia całości,tzn.Concerta z kolorowym LCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli potrzebny jest Concert, wyświetlacz, ramka i kabel - to wszystko można dostać w zestawie z jakiegoś rozbitka itp. ????

Ile taki zestaw ???

czy po zamontowaniu trzeba coś programować w aso???

ostatnio zauważyłem że były chorusy z przyciskiem CD i tak jak u mnie MEDIA to może można tam uruchomić jakieś inne media, czy to tylko taki pic na wodę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed załozeniem CONCERTA pasuje spisac sobie swoje kodowanie aby nie było problemow w nowym RADIO .

Oczywiscie trzeba sciagnac Ochrone Komponentu w ASO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli potrzebny jest Concert, wyświetlacz, ramka i kabel - to wszystko można dostać w zestawie z jakiegoś rozbitka itp. ????

Ile taki zestaw ???

czy po zamontowaniu trzeba coś programować w aso???

ostatnio zauważyłem że były chorusy z przyciskiem CD i tak jak u mnie MEDIA to może można tam uruchomić jakieś inne media, czy to tylko taki pic na wodę???

kupisz taki zestaw na Allegro,jedynie problem jest z kablem do połączenia LCD kolor z radiem,w Aso go nie ma,albo też nie potrafią znaleźć, ja kupiłem radio z wyświetlaczem i ramką za 500 zł,na kabelek czekam,ma kosztować ok 100zł, całość zawiozłem do gościa "greka" z Kalisza, znajdziesz go w intenecie,zajmuje się audio i navi do Audi.

Na Allegro też są jego oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...