Lopez79

• Paliwo

Osiągnięcia Lopez79

Reputacja

1. Witam U mnie jest sytuacja jaką opisał Papus10 tzn: od kilku dni raz jest usterka raz niema, jest raczej w wyższej temperaturze otoczenia. Po odchyleniu manetki do siebie włącza się tylna wycieraczka zamiast spryskiwacza przodu, po odchyleniu do przodu tylna wycieraczka nie pracuje, drugie odchylenie do przodu spryskiwacz tył pracuje ale bez wycieraczki, wydaje mi się że funkcja czujnika deszczu po odchyleniu 1 w górę też nie działa. Zdjąłem klemy z aku żeby zresetować sterownik - nie pomogło Jeszcze pytanko: czy wycieraczkami steruje sterownik tak zwany "komfortu" i czy on również odpowiada za światła, i czy znajduje się w .... to sprawdzę w innym wątku Proszę o podpowiedz, może ktoś z was uporał się z takim problemem Niestety gość od podłączenia komputera kasuje u nas duże pieniądze,( np za podpięcie 100 + 50 za odblokowanie ręcznego potem 100 za podpięcie i 50 za adaptację nowych klocków - razem 300 za 5 min roboty) więc z tym poczekam. Z góry dzięki za odpowiedz.
  2. Właśnie mam takie same pytanie, czy w A4 B8 przy wymiaqnie klocków tylnych też trzeba wykręcać cylinderki specjalnym kluczem? Jak tak, to czy jest to standardowy klucz tzn. występuja w zwykłych zestawach do kupienia np: na giełdach, mam na myśli zestawy z kilkoma różnymi rozstawami "pazurków". Ja z wymianą przednich nie miałem żadnych kłopotów, wymiana nie mogła być bardziej prosta, kilkanaście razy wcześniej robiłem to w WV LT, Crafter i M sprinter i budowa prawie jest idętyczna. Kierunku w mojej A4 właściwie nie musiałem sprawdzać bo czujnik mam tylko od strony kierowcy i nieda się inaczej klocków zamontować.
  3. czyli potrzebny jest Concert, wyświetlacz, ramka i kabel - to wszystko można dostać w zestawie z jakiegoś rozbitka itp. ???? Ile taki zestaw ??? czy po zamontowaniu trzeba coś programować w aso??? ostatnio zauważyłem że były chorusy z przyciskiem CD i tak jak u mnie MEDIA to może można tam uruchomić jakieś inne media, czy to tylko taki pic na wodę???
  4. Ja też mam ten problem tzn chorus bez usb ani co bardzo dziwne aux, wszystko nad klimą, przy lewarku goły panel. a czy te lepsze radia to nie mają obsługi przy lewarku skrzyni?? Jak wytaszczyłeś albo wytaszczysz chorusa to daj znać czy tam można zmieniarkę podpiąć, myślę o podpięciu USB adaptera.
  5. Witam wszystkich. Właśnie niedawno rozpocząłem swoją przygodę z Audi. Tydzień temu zakupiłem A4 B8 Avant 2008 2.0 TDI 143 KM, mam nadzieje że trałem dobry egzemplarz. Na razie mam jedną fotkę, sorki trochę marna Pozdrawiam wszystkich i liczę na fajną współprace i wzajemną pomoc.