Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lotka tył Avant A4 B6


kozi78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem na Allegro dwa spoilery z firmy TFB tylko nie wiem który lepiej będzie pasował do A4 B6 może ktoś z Panów doradzi może ktoś już ogarniał taki temat.Z góry dziękuję i pozdrawiam

Poniżej linki do aukcji

AUDI A4 AVANT 8E B6 B7 01-07 SPOILER RS4 TUNING (3009726381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A4 AVANT 8E B6 B7 2000-2007 SPOILER TUNING (3009726702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja zakładałem lotke i była malowana i zakładana w profesionalnej firmie i te lotki są do niczego krzywe trzeba troche szpachlu dołożyć zeby było rowniutko a na końcu i tak ci dlikatnie popeka. Żałuje cały czas szukam orginału ale nie mogę znależć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam laminat w sedanie... wszystko było fajne przez 3-4 miechy... pozniej zaczyna pękać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą od roku i jakby gradem(wielkości jajka) nie dostała to z nią się nić nie dzieje

AUDI A4 AVANT 8E B6 B7 01-07 SPOILER RS4 TUNING (3009726381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

kolego ja zakładałem lotke i była malowana i zakładana w profesionalnej firmie i te lotki są do niczego krzywe trzeba troche szpachlu dołożyć zeby było rowniutko a na końcu i tak ci dlikatnie popeka. Żałuje cały czas szukam orginału ale nie mogę znależć ;)

słabo szukasz non stop sie pokazują na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz ori lotki to wal do Wojtka_A4 lub marcin_o23 oni często mają ma handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...