Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kozi78

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kozi78

  1. dzięki za pomoc , Pozdrawiam
  2. Witam Mam pytanie a mianowicie pod co się podpiąć najlepiej przy rezaniu podświetlenia przednich klamek z tego co przeczytałem to od strony kierowcy można wpiąć się w przycisk centralnego masa pin 4 a zasilanie pin 3 a jak wygląda to po stronie pasażera z przodu ???? podrzućcie coś pozdro
  3. Bo miałeś te czerwone obrysówki w drzwiach,to się pod nie podpiąłeś,a ja nie wiem,czy nie bede musiał ciągnąć kabli ze sufitu,bo nie mam żadnych lampek w drzwiach i nie wiem ,czy jest tam w ogóle doprowadzony prąd przy otwartych drzwiach. Wole się upewnić zanim rozbiorę boczek i pourywam zaczepy nadaremnie. Tak trudno odpisać jednym słowem SĄ,czy NIE ? Pzdr. Andrju najprościej mówiąc jeśli masz wszystkie szyby elektryczne ( nie mając żadnego oświetlenia drzwi) to lampki podłączasz do sterownika drzwi zwanego inaczej silniczkiem szyb a nie pod lampkę w suficie. Też miałem problem bo nie wiedziałem ale wszystko doczytałem z linku podanego wyżej tam kolega wszystko dokładnie opisuje gdzie , do jakiej wtyczki czy pinu podłączyć
  4. kozi78 odpowiedział(a) na kozi78 temat w Audi A4 B6
    ooo dobrze wiedzieć , dzięki za info:thumbup1
  5. kozi78 odpowiedział(a) na kozi78 temat w Audi A4 B6
    Tą ori to ciężko wychaczyć, jak już się pojawią to schodzą jak świeże bułeczki i to za nie małą cenę. Przyznam, że ta z allegro RS4 co masz, wygląda niezle
  6. kozi78 odpowiedział(a) na kozi78 temat w Audi A4 B6
    dzięki za info , może faktycznie ori będzie lepszym rozwiązaniem .Pozdrawiam
  7. kozi78 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, znalazłem na Allegro dwa spoilery z firmy TFB tylko nie wiem który lepiej będzie pasował do A4 B6 może ktoś z Panów doradzi może ktoś już ogarniał taki temat.Z góry dziękuję i pozdrawiam Poniżej linki do aukcji AUDI A4 AVANT 8E B6 B7 01-07 SPOILER RS4 TUNING (3009726381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AUDI A4 AVANT 8E B6 B7 2000-2007 SPOILER TUNING (3009726702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Dzięki za pomoc:thumbup1:, dziś rozebrałem i wymieniłem spaloną diodę. Pozdrawiam
  9. Witam , zauważyłem od pewnego czasu, że brak mi podświetlenia ikonki świateł mijania czy to normalne czy jednak dioda spalona..... dodam, że wszystkie pozostałe ikonki świecą łącznie z zerem i ikonką od świateł pozycyjnych:eusathink: Pomocy Panowie
  10. Witam, mam pytanie a mianowicie jeśli nie mam żadnego podświetlenia drzwi (ani z boku czerwonego ani z dołu białego) czy jest szansa zrobić sobie coś takiego?? Ewentualnie pod co się najprościej podpiąć aby lampki świeciły się tylko przy otwieraniu drzwi ? Dodam, że wszystkie drzwi mają elektryczne szyby
  11. 15 minut roboty i spolszczenie wgrane , śmiga bez problemu
  12. Witam. Poszukuję mapy do nawigacji w FISie DX TeleAtlas (Audi DX FIS) może ktoś wie gdzie można ją zdobyć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.