Skocz do zawartości
IGNOROWANY

EPC kontrolka.


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas powrotu z warszawy,jazda tak 120 130 prawie non stop przez 100 km,wywaliło kontrolkę EPC i auto spadło z obrotów jak by w tryb awaryjny obroty spadły do normalnych jak po odpaleniu silnika i niemożna było dodać gazu brak reakcji chwilę skakały delikatnie po czym się unormowało ale wciąż nie można było dodać gazu ,zgasiłem odczekałem 2 minuty odpaliłem i śmiga znów bez kłopotu ,ktoś wie co to za cudo było?

Może od butowania się coś zagotowało?Tyle że wszystkie wskazania kontrolek były ok.

DSC02041_1.jpg

Ta kontrolka mi się zapaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podłączyć VAG-a i zobaczyć jakie błędy wywalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz wywaliło błąd sondy od tej pory nic,brak błędów.Może wyczyścić te przepustnice?Nie zaszkodzi a może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczysc przepustnice i jej piny potem adaptacja. masz juz elektroniczna nie na linke moze cos sie przycina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy demontaż przepustnicy w Adr na linkę a demontaż u mnie odbywa się na tej samej zasadzie?Nie chciał bym czegoś skopać przypadkiem.

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Adaptacja z zapłonu czy vagiem? Bo mogę i tak i tak bo mam dostęp do vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawie to samo na cztery sroby. mozesz przez zaplon ale lepiej vaga zapinaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już puki co wszystko wiadomo,jak się trochę ociepli zabieram się za czyszczenie.Chyba że to od czegoś innego się tak stało jak pisałem w temacie,choć też skłonił bym się co do brudnej przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady jazda do 130km/h to jest pikus co innego jak bys moze latal po 180km/h. czesto latam z lublina na piotrkow i poznan i sa owiele wieksze predkosci i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może przesadziłem z tym butowaniem hehe :kox: ,momentami 150 łapałem,tak mi się na suneło że może coś tam się zagrzało np źle chłodzi się ta przepustnica i komp ją odcina w jakiś sposób?Dlatego pierwsza sugestia że może od prędkości.Zmieniając temat ten nowy wyrób drogo podobny tzw gierkówka Piotrków Warszawa zwłaszcza na odcinku od Rawy Maz.w stronę wawy to jest jakiś bubel na tej betonówce są muldy auto podskakuje wcale za bardzo nie ma jak pocisnąć,po zjeździe na stary asfaltowy odcinek się płynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...