Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwarcie podswietlenia deski


tomaz_oz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, który przekaźnik odpowiada za podświetlenie deski rozdzielczej, wycieraczek itd....robi mi sie zwarcie najprawdopodobniej, bo miga wszystko, a wycieraczki sie zatrzymują. czy to bardziej leży po stronie modułu centralnej elektryki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, który przekaźnik odpowiada za podświetlenie deski rozdzielczej, wycieraczek itd....robi mi sie zwarcie najprawdopodobniej, bo miga wszystko, a wycieraczki sie zatrzymują. czy to bardziej leży po stronie modułu centralnej elektryki??

zacznij od przeskanowania MCE bo być może leży:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś miałem nie przyjemna sytuacje, zaczeła robić sie choinka na wyswietlaczu, tylnych świateł brak, wycieraczki nie chodza, awarie nie chodza kierrunki zaczynają migać szybko.Bzyczy włacznik świateł i czy to jest przyczyną, Na pozycjach nic nie bzyczy. tylko na zapłonie przy właczonych światłach mijania.POMOCY

Dodam jeszce, że miale problemy z palenie i ktos podpowiedizął zeby palić na pozycjach i bedzie lepeij palił bo najprawdopodbnije siada włacznik świateł. No i tak robiłme i powiem ze to pomogło.

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 20:04 ----------

Problem rozwiązany któryś z przekażników nie łaczył, po zdjeciu osłony pod kierownicą,żeby dostać sie do przekaźników wszystko wróciło do normy. Najprawdopodbniej mechanik wymieniajac serwo i rozkreceniu tej obudowy pod kierownicą, cos poruszył i nie stykało, ...tylko nie za bardzo wiem który. w wolnej chwili po kolei wyjmę kązdy i sprawdze który odpowiada za tą całą akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...