Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oryginalnego subwoofera noki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad montażem oryginalnego subwoofera do A4 Avant lecz zastanawiam się czy jest sens. Jak to gra??

Czy dużo roboty jest z montażem??

Prosiłbym o jakiś opis jak krok po kroku zamontować suba.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Montaż i demontaż jest bezproblemowy.

Gra to raczej tak sobie w oryginale ( jest bas ale bardzo delikatny i słyszalny od pewnego pasma) - żadnej rewalacji.

Jak ci się uda takie coś wytargać za śmieszne pieniądze - to warto. Ale nie płać po 150 zł - jak chcą na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyłącze się do tematu. otóż mam sedana a w nim 2 głośniki z przodu i 2 z tyłu ori podłączone pd radio clarion cz 501, dodatkowo zaopatrzyłem się w ori suba NOKI (40 zł. :decayed: ) od AVANTA.

Kwestia teraz jak podłączyć suba pod tylne głośniki???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako iż jestem szczęsliwym posiadaczem Audi od nie dawna (jeszcze nie zdązyłem się nią pochwialić) mam pytanie odnosnie nagłośnienia.

Posiadam u siebie Nokia System (sub+głośniki przód i tył). Sprawa wygląda następująco. Podpinam swoje radio (Sony Xplod 44gtu czy coś takiego) w momecie włączenia radia i przypuszczalnie uruchomienia obojętnie jakiej stacji radiowej w samchodze gra mi sub+głośniki z tyłu i delikatnie pomrukują głosniki z przodu. Zaś gdy załączę piosenki z USB lub CD grją mi tylko głośniki z przodu... Czytałem, że potrzebny jest adapter ogólnie dostępny na allegro tylko pytanie czy on mi coś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, sub a swoją końcówkę mocy, musisz do niego doprowadzić sygnał - jak do wzmacniacza samochodowego.

Z oryginalnego radia wychodzi sygnał na tylne głosniki i suba

Witam.

Przyłącze się do tematu. otóż mam sedana a w nim 2 głośniki z przodu i 2 z tyłu ori podłączone pd radio clarion cz 501, dodatkowo zaopatrzyłem się w ori suba NOKI (40 zł. :decayed: ) od AVANTA.

Kwestia teraz jak podłączyć suba pod tylne głośniki???

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Musisz kupić coś takiego jak to w aukcji z czerwoną kostką:

Audi A6 A8 ramka radiowa zaślepka radio Łódź (2986538508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Patrz odpowiedz wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyłącze się do tematu. otóż mam sedana a w nim 2 głośniki z przodu i 2 z tyłu ori podłączone pd radio clarion cz 501, dodatkowo zaopatrzyłem się w ori suba NOKI (40 zł. :decayed: ) od AVANTA.

Kwestia teraz jak podłączyć suba pod tylne głośniki???

Pozdrawiam

tu masz coś dla siebie http://a4-klub.pl/projekty-car-audio-129/all-b5-car-audio-oryginalnym-subie-avanta-sedanie-158193/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyłącze się do tematu. otóż mam sedana a w nim 2 głośniki z przodu i 2 z tyłu ori podłączone pd radio clarion cz 501, dodatkowo zaopatrzyłem się w ori suba NOKI (40 zł. :decayed: ) od AVANTA.

Kwestia teraz jak podłączyć suba pod tylne głośniki???

Pozdrawiam

tu masz coś dla siebie http://a4-klub.pl/projekty-car-audio-129/all-b5-car-audio-oryginalnym-subie-avanta-sedanie-158193/

wszystko jasne!!! wiadomo że można tylko kwestia samego podłączenia kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj autora tematu jak to podłączyc napewno podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja kupiłem suba z avanta z całą kompletną wiązką przy której jest:

- wtyczka suba

- przewód antenowy

- 4 wtyczki głośników

- 2 x kostka iso do podłączenia radja

- i przy kostkach iso jeszcze jedna kostka, pewnie do suba tylko jak to podłączyc pod nie oryginalne radyjko....

Jak to teraz podłączyć pod radyjko JVC KD-R501?? Przerabiał ktoś już taki temat??

---------- Post dopisany 08-03-2013 at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 22:06 ----------

Zabrałem się za montaż suba i porozebraniu bagażnika i tylnych siedzen stwierdziłem że niechce mi sięrozbierać całego auta. Wypiłem piwko ( co by się lepiej myślało:decayed: ) i wpadł pomysł: wymontować oryginalny wzmacniacz, zalutować przewody do głośnika w subie i podpiąć pod wzmacniacz który miałem do skrzyni basowej:wink:.

Przewody zasilające, sterujące itd. miałem już w bagażniku tylko je przeciągnąłem pod boczkiem żeby nie były na wierzchu.

Wzmacniacz jest dość fajny bo ma kilka regulacji dźwięku i jest do niego oryginalny pilot basu pod podłokietnikiem z przodu:decayed:, jest troche duży ale zmieścił się w schowku przy subie, wolałem zrezygnować ze zchowka niż z bagażnika i wozić dalej tą skrzynie...

Całość dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...