Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zmiany grill i chciałbym zamienić srebrną listwę dookoła szyb na przydymioną jak w S4.

jeszcze listwa tył i będzie :good::wink4:

Opublikowano

Do zmiany grill i chciałbym zamienić srebrną listwę dookoła szyb na przydymioną jak w S4.

jeszcze listwa tył i będzie :good::wink4:

I będzie czorny Black Devil :naughty:

Zapraszamy do Krk na dorezanie Quattro :naughty: bo moim zdaniem tylko tego tutaj brakuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na Quattro się nie skuszę za duża przeróbka ale już czas na nowy program :evil:

Opublikowano

Przepiekna :good:

jedynie Patroxa mi się bardziej podoba :decayed:

Opublikowano

A xenio będzie? :rolleyes: No i co zrobiłeś z poprzednią felgą? :gwizdanie: Nowa felga super :good:

Opublikowano
  • Autor

Na starej feldze(RS6) mam opony letnie.Panowie gdzieś widziałem namiary na czarny grill od RS4 (z numerami ETK-i)A co do przednich lamp to nie ma nic ciekawszego od oryginalnych ksenonów z białymi kierunkami.Czekałem aż coś się pokaże(w czerni) ale te które są na rynku porażka.

Opublikowano

Peneroza :) jednak na full black trzeba iść, Avusy mają swój urok :)

Opublikowano

Ja mam czarne ramki wokół szyb więc możemy się wymienić :decayed: Mi się podobają chromy...

PS. Jakie zabiegi stosujesz na lakier?

Diamondbrite czy Meguiar's ?

Opublikowano
  • Autor

Mam rozbudowany zestaw od Oskara do ciemnego lakieru Meguiar's.Jedyny problem że nie mam czasu się tym zająć.Auto jest tylko po szamponie Meguiar's.

Ps.Piero ale Ty masz avanta więc nie da rady z listwami.

Opublikowano

Pięknie to wygląda :punk:

Opublikowano

całkiem ładnie wygląda na tych felgach :good: nawet bez czarnego pakietu. Dajesz jakieś dystanse?

Opublikowano
  • Autor

Nie ma potrzeby żeby dokładać dystanse.Dzięki.

Mam pytanie .Patrox pisze że po dokładce nowego wydechu i centralnego coolera + program uzyskam ok 250 Ps.

Podobno można uzyskać ok 250 Ps i ok 400 Nm samym programem ??? Co Wy na to ??

Czytając na forum podobno Unitronik najlepsza do benzyny ???

Opublikowano

Nie wiem kto robi dobre programy do benzyny, ale wiem ze naciaganie parametrow samym programem jest baaaardzo niezdrowe... cieplo mu bedzie

Opublikowano

garmin 245-250ps i 350Nm to wszystko co jest do uzyskania z programu, tip i wydech to już co innego.

Tak polecał mi Poziek :good:

Opublikowano
  • Autor

garmin 245-250ps i 350Nm to wszystko co jest do uzyskania z programu, tip i wydech to już co innego.

Tak polecał mi Poziek :good:

A gdzie Ci polecał Poziek tzn w jakiej firmie??

Opublikowano

garmin 245-250ps i 350Nm to wszystko co jest do uzyskania z programu, tip i wydech to już co innego.

Tak polecał mi Poziek :good:

A gdzie Ci polecał Poziek tzn w jakiej firmie??

Unitronic, nie miał nic przeciwko Compsport, nie pamietam czy Jetronic tez nie, no i Dynosoft napewno również bez problemu, a dobrych polecanych firm jest jeszcze kilka, jest odpowiedni wątek.

Opublikowano

Adas ma program na ok 245 KM ale w oście to kiepsko się prowadzi, za duży kop i utrata trakcji, napisz do niego to pewnie da namiary gdzie miał robiony Remap

Opublikowano

Adas ma program na ok 245 KM ale w oście to kiepsko się prowadzi, za duży kop i utrata trakcji, napisz do niego to pewnie da namiary gdzie miał robiony Remap

Unitronic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.