Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G Spolszczenie z chomika


Rekomendowane odpowiedzi

Na chomiku maksimo1000, są dostępne spolszczenia do prawie wszystkich nawigacji MMI. Chce ostrzec wszystkich, bo pliki tak są zmodyfikowane, że po aktualizacji nawigacja wyłącza się i mamy tylko czarny ekran i przyciski, które są bez podświetlenia. Niestety nabrałem się i właśnie zostałem z taką nawigacją. Na forum a6klub jeden z klubowiczów też ma taką sytuację. Dodam, że jak wysłałem zapytanie do właściciela chomika z informacją o zdarzeniu zapadła głucha cisza a mój komentarz został skasowany, a następnie zostało mi zablokowane dodawanie opisów. Mam pytanie czy ktoś miał może taką sytuacje i wie jak można przywrócić sprawność nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz słyszałem kilka takich własnie info na temat Spolszczenia MMI a zwłaszcza MMI 3G :kwasny:

Specjalnie sa umieszczane na necie z błedami a pózniej dzieją sie własnie takie rzeczy .

Jesli nie został uwalony sterownik 5F to mamy szczęscie , sa firmy co reanimują takie historie ale i słono trzeba za to zapłacić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to właśnie jest.. ja wolałem zapłacić i mieć pewność, że wszystko będzie OK, a nie kombinować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa firmy co reanimują takie historie ale i słono trzeba za to zapłacić :thumbdown:

Dlatego muszą sami wrzucać takie spolszczenia do sieci, żeby sobie klientów napędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...