patryczek

O patryczek

Osiągnięcia patryczek

Reputacja

1. Właśnie konto na chomiku zostało zlikwidowane, a administrator chomika zapewnił mnie, że wobec użytkownika zostały podjęte odpowiednie kroki.
  2. Jak można sprawdzić czy sterownik jest uwalony.
  3. Na chomiku maksimo1000, są dostępne spolszczenia do prawie wszystkich nawigacji MMI. Chce ostrzec wszystkich, bo pliki tak są zmodyfikowane, że po aktualizacji nawigacja wyłącza się i mamy tylko czarny ekran i przyciski, które są bez podświetlenia. Niestety nabrałem się i właśnie zostałem z taką nawigacją. Na forum a6klub jeden z klubowiczów też ma taką sytuację. Dodam, że jak wysłałem zapytanie do właściciela chomika z informacją o zdarzeniu zapadła głucha cisza a mój komentarz został skasowany, a następnie zostało mi zablokowane dodawanie opisów. Mam pytanie czy ktoś miał może taką sytuacje i wie jak można przywrócić sprawność nawigacji.
  4. Niestety ale endoskop nic nie wykazał, pozostaje mi tylko napisać e-maila do niemieckiego serwisu z objawami i ustalić termin wizyty.
  5. Wczoraj zrobiłem test na Co2 w płynie chłodzącym, ale jest wszystko ok. We wtorek mają sprawdzać mi endoskopem, może to coś wykaże. Wszystko skłania się jednak, że to głowica.
  6. Zakupiłem miesiąc temu w niemieckim salonie powyższy samochód. Po powrocie do Polski zauważyłem, że ubywa różowy płyn do chłodzenia i cyklicznie po 45 min. zapala się kontrolka oleju, chociaż stan jest prawidłowy. Wystarczy podnieść maskę i kontrolka znika. W salonie, którym kupiłem samochód dostałem gwarancje VVD PerfectCar, więc ponownie pojechałem do nich aby dokonać naprawy. Po 5 dniach oddali mi samochód, w którym wymienili zawór EGR. Wracając do Polski wszystko było OK ale już na drugi dzień kiedy jechałem do pracy i stałem w korkach płynu zaczęło znów ubywać i cyklicznie zapala się kontrolka oleju. Zauważyłem też lekkie kołysanie samochodu na boki w czasie np. stania na światłach. Mam jeszcze pytanie, czy gwarancja ( 6 lat od pierwszej rejestracji lub 150.000 km ) którą dostałem w niemieckim salonie obowiązuje w polskich.
  7. W przyszłym tygodniu wybieram się do Niemiec po A4 i dzięki Waszemu forum chciałbym się dowiedzieć o niej jak najwięcej