Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i jak tam progres z modach?

vfiz wrzucam na dniach w wersji advanced z mozliwoscia podlaczenia sond zewnetrznych.

Potem cos zaczne rezac...ale co? :D

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

moze stożkowy filtr... albo... pare wlep..? :D:D

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

i jak tam progres z modach?

vfiz wrzucam na dniach w wersji advanced z mozliwoscia podlaczenia sond zewnetrznych.

Potem cos zaczne rezac...ale co? :D

Czekam na efekt jak to się będzie sprawować .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i juz vfiz na pokladzie

IMG_20150324_191640.jpg

IMG_20150324_191715.jpg

IMG_20150324_191721.jpg

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

Jaki koszt i gdzie zakupiles

Opublikowano

wersja rozszerzona ? :naughty:

Opublikowano

Takie jak ty masz

Opublikowano
  • Autor

wersja rozszerzona ? :naughty:

tak

http://www.qmatis.com/

Opublikowano

Ładne centrum dowodzenia na tym FISie :thumbup1:

IAT rozumiem że to temp. w dolocie?

Opublikowano

Takie jak ty masz

ja mam wersje podstawową , Roman ma tam kilka bonusów :wink:

Opublikowano

No jak już boost pokazuje na FIS to można panie kolego myśleć o dodatkowych kuniach !

Co z FMICem?

Opublikowano
  • Autor

bedzie big turbo bedzie wsio :D

Opublikowano

Kiedy? :naughty: Ten VFIZ fajna sprawa! :good:

Opublikowano

Kiedy? :naughty: Ten VFIZ fajna sprawa! :good:

jedyną jego wadą jest to że trudno oderwać wzrok od blatu :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy ja dobrze słyszę na filmiku "co ty znowu odpieprzasz" ? Jakbym swoją połówkę słyszał :D Haha.

Opublikowano
  • Autor

Czy ja dobrze słyszę na filmiku "co ty znowu odpieprzasz" ? Jakbym swoją połówkę słyszał :D Haha.

dziwne ze się jeszcze nie przyzwyczaiła :banan:

Opublikowano

Wrzucisz hybrydę to się na tramwaje przesiądzie :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ja dobrze słyszę na filmiku "co ty znowu odpieprzasz" ? Jakbym swoją połówkę słyszał :D Haha.

dziwne ze się jeszcze nie przyzwyczaiła :banan:

Siema

Jeździsz cały czas na takich wartościach na przepływce? :) 170g/s? Bardzo mocny soft i niezły wynik :)

U mnie przy przepływie ~165g/s ostro cofało zapłony, masz gdzieś może logi dla porównania? (Ty masz BFB?)

Opublikowano
  • Autor

soft lajtowy, momentami sie zdarza ze k03 laduje pod 1.40 bara

nic nie cofa zaplonow

Opublikowano

Teraz wgrałem trochę lżejszy soft, wygląda to tak:

http://vaglog.pl/log_216421.html (pierwsza część logu na LPG, po znaczniku "1" przełączyłem na benzynę)

http://vaglog.pl/log_216420.html

Przepływka w okolicach 160g/s czyli na oko jakieś 190-195KM

Mierzyłeś może czas 0/100km? U mnie po modach wyszło 7,9/8,1/8,3 mierzona na torque po ELM327 na BT, okolice 8s. o ile to dobrze mierzy ;)

Jeszcze pytanie odnośnie procedury startu, masz już ją zamontowaną? Jak to działa w ogóle, to się w sofcie odblokowuje czy trzeba coś montować dodatkowo? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.