Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spadek mocy przy 3500 - 4000 podczas zmiany na następny bieg (prośba o analizę)


djid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prośbę o analizę logów. Zrobione zostały ponieważ autko przy 3500 - 4000 tyś. tak jak w temacie podczas zmiany biegu na kolejny tak jakby się przyduszało i dopiero po chwili wchodziło na obroty... podczas zmiany biegu przy niższych obrotach jest OK. Zastanawiam się czy nie jest to wina N75. Ale wolę najpierw poradzić się kogoś kto orientuje się bardziej w analizach.

Logi znajdują się tutaj : http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=43152245702887818311&act=&down=&gk=transfer

Jeśli będą potrzebne jeszcze jakieś logi to mogę wykonać tylko prośba o info które.

z góry bardzo dzięki za pomoc

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to że logi to raczej do działu diagnostyka

Druga to że mnie sie tam nic nie wyswietlam poza paseczkami na żółtym tle :)

Uzyj funkcji :szukaj: i będziesz wiedział gdzie wrzucić logi i w jakim formacie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiego auta to sa logi? napewno nie od AHU...po drugie logi zle zrobione zamale proby,kazda grupe osobno loguj a nie 3 naraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o moje AHU.. ten który był logowany to mojego kumpla - AVF . Jeśli chodzi o wybór działu to sorka, faktycznie źle zamieściłem temat :wallbash: a co do logów robionych pojedynczo - to które trzeba wykonać żeby mieć pełne dane itp. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...