Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamek tylnych drzwi


33Pietrek?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem zamek w tylnych lewych drzwiach sie popsuł a mianowicie nie da sie odtworzyć drzwi od wewnatrz rozbieralem całe drzwi i tam sa dwie linki jedna jest od tego zamykania drzwi od srodka, a druga od otwierania i wlasnie ta od otwierania nie da sie pociagnac do konca, czy trzeba wymienic caly zamek? Zamek w drzwiach przedliftowych jest taki sam co w poliftowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki ogonek ale nie sprawdzalem, tz przestawialem go ale nie sprawdzalem czy bedzie dzialac jak odwrotnie przestawie to nie patrzylem.Myslisz ze to moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jest najprostsze do sprawdzenia i nie zajmuje dużo czasu i od tego warto zacząć... Właśnie tak wygląda sytuacja jak jest to przestawione, że wewnętrzna klamka idzie do pewnego momentu, a później stawia opór i nie można drzwi otworzyć od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy nie masz przestawionego tego "ogonka" pod zamkiem jak drzwi otworzysz ?

Chodzi mi o to zabezpieczenie co jest jak się z dzieciakami jeździ.

dzieki kolego wlasnie o to chodzilo wszystko juz jest dobrze, sprzatalem w sobote samochod i szmata musiala przestawic ten pipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem.Tylko że u mnie przestawienie blokady i tak nic nie daje."Pśtryczek" od blokady dla dzieci ani w jeden pozycji ani w drugiej "nie działa"

Tylne drzwi w ogóle nie chcą się otworzyć od środka. O co kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sengoku, a masz centralny z kluczyka ? bo mam podobny problem, lewe tylne drzwi się nie otwierają jak przekręcam z kluczyka, najprawdopodobniej to wina nieszczelności w zamku, tak wyczytałem z różnych stron, ale czy ktoś z was miał podobne kiedyś problemy? Sprawdzałem pod tapicerką ten zamek, wydaje mi się że ten kołnierzyk w którym siedzi owy bolec jest pęknięty i tam jest problem, tylko jak się dostać do tego zamka? Czy trzeba ściągać szybę? To całe metalowe obramowanie widzę że będzie do ściągnięcia ale co z szybą. Zobaczę jeszcze w instrukcji do Audi co tam piszą, Ale jeśli macie jakieś pomysły to piszcie śmiało. Dzięki i pozdrawiam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...