Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klapa bagaznika- sytuacja kryzysowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany... zła rzecz się stała :facepalm:

Kilka godzin latania przy furce na marne. sam już nie wiem co robić.

Autko jak w profilu, Sedan. Zamknięty bagażnik, brak możliwości w jakikolwiek sposób go otworzyć...

Mogło się tak stać tylko i wyłącznie z mojej głupoty, nie wiem na na pewno, ale tak obstawiam. Bawiłem się trochę i dmuchałem dziś w przewód w bagażniku (w ten czerwony) i ładnie się drzwi poklei otwierały i zamykały w środku (chciałem sprawdzić czy wszystkie 4 drzwi sie zamykają- no i tak było) no i po wszystkim klapnałem bagażnikiem... no i chyba już na zawsze -.- nie chce sie otworzyc teraz...

Nie mam centralnego w aucie, ponieważ całkiem padła pompka i ja wyciągnąłem kiedyś, do tej pory jeszcze jej nie kupiłem. (dlatego miałem możliwość dymać w ten czerwony przewód)

Co teraz zrobić... na dodatek z kluczyka nie idzie otworzyć klapy..pewnie ktos kiedyś wkład wymienił -.- i mój klucz nie pasuje (zapasowy też nie)

Kilka ważnym punktów:

- Jest to sedan...czyli brak możliwości dostania się do bagażnika od środka, z racji nie rozkładanych foteli :facepalm:

- schowkiem na narty również nie, bo siedzi butla od gazu 60tka -.-

- Podnosiłem tylne siedzenie, dymałem (płuca niemal wyplułem) w te przewody co tam są... chociaż jest ich sporo, dmuchałem w czerwony i niebieski.. są jeszcze inne, ale nie wiem w który dmuchać (dlatego tu piszę) .. jak dmuchałem w niebieski to pracował zamek wlewu paliwa... więc moze ktoś wie, w który konkretnie dmuchać?

no i to chyba wszystko.

wezmę pod uwagę wszystkie propozycje pomocy/patenty itp.

Teraz rzecz kluczowa... W bagażniku siedzą papiery do urzędu, które musze do poniedziałku oddać -.-

Totalna klapa.

Czekam na pomoc jak dostać się do tego bagażnika.

Pozdro !

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

..

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Panowie, czas mi ucieka ... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Przeszukałem sporo tematów...ten może tez widziałem, ale nie działa link :D

Wklej jakoś inaczej, bo przenosi od razu do głównej

Opublikowano

spróbuj teraz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.