Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokazuje awarie wtryskiwacza.. po zaminanie nadal to samo czy komputer mogl uledz usz


Krzyniu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.. jak w temacie... szarpie autkiem.. nie da sie normalnie jezdzic. :( na vagu pokazuje - 01251 zawor / dysza wtryskowa 3N30 czy awarie wtrysku nr 3 .. po zamiane wtrysku z 1 cyl na 3cyl gdzie pokazuje usterke... nadal to samo... czyli wyskakuje blad tylko na 3 cylindrze mimo ze wlozony jest teraz wtryk z cyl nr 1.. :( moje pytanie brzmi czy awarii mogl uledz komputer silnika...?? ( dodam ze mam lpg.. i na lpg szarpie tak samo mimo ze wtryski benzynowe nie pracuja... po calkowitym odlaczeniu lpg ( wyjecie bezpiecznika z komputera lpg. ) dzieje sie to samo czyli szarpie.. wiec obstawiam ze lpg nie ma tu nic wspulnego z ta awaria podejrzewam komputer czy ktos moze powiedziec cos wiecej??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece, kable w porządku ? niektórzy zapominają że przy lpg nieco częściej należy wymieniać niektóre częściej. Objawy o jakich mówisz mogą być również spowodowane przez wypalony palec i kopułkę ( co zdarza się stosunkowo często w 1.6 ) ja zacząłbym od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może padła ci przepustnica najgorszym wypadku mogła ci sie rozjechać mapa benzyny z powodu zle ustawionego gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem rozwiazany.. wielkie dzieki za odpopwiedzi.. palec kopulka kable swiece wymieniane ok 2 mies temu.. przepustnice przerabialem z 6 mies temu:) okazalo sie ze wiazka sie przerwala od wtrysku:/ i to w dosc dziwnym miejscu (nie wiem jak moglo do tego dojsc nikt nic nie ruszal) ale udalo sie to ogarnac:) jeszcze raz dziekuje za chec pomocy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...