Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sterowanie centralnym zamkiem


Gość Rav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem,niedawno kupiłem sterownik centralnego zamka na allegro z kluczykiem a'la scyzoryk,dostałem schemat,który oczywiscie nie dokonca pasował z rzeczywistoscia.Próbowałem roznych podłaczen i teraz działa,lecz mój problem polega na tym iz,za kazdym razem jak otwieram auto pierwszy raz z pilota to opuszczaja sie szyby do połówy(niby w lecie nie problem,ale w zimie choc sniegu narazie nie widac,nichciał bym aby np.nasypało sie go do srodka,jak ja bede otwierał,a szyby w dół).Jak zamkne to wracaja do góry,i jak jeszcze raz otowrze to juz nie opuszczaja sie.Miał ktoś taki problem,lub pomysł co z tym mozna zobic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze być za długi impuls na otwieranie zamka i włancza sie otwieranie szyb, to tak jak przytrzymasz kluczyk w zamku dłużej w pozycji otwierania, szyby powinny zjechać w dół, spróbuj przeprogramować funkcje sterownika do zamka jeżeli jest taka opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ja mam też taki problem :(((

Gdy podchodze do auta , wciskam guzik na pilocie do otwierania zamka centralnego, czasami nadusze go 2 razy i wtedy szyby elektrycznie lekko ok. 1-2 cm sie opuszczaja :( .

dlaczego sie tak dzieje ???

Poza tym jak zostawie szyby otwarte a nadusze przycisk zamykania samochodu to szyby znowu ok. 1- 2 cm sie zamykaja i stoja ( powinny zamknąc sie całkiem do konca ) . Gdy nadusze kilka razy czasami kilkanascie razy to szyby sie w koncu zamkna !

Tak samo przy otwieraniu centralnego zamka , gdy bede dusił jakies 100 razy to wkoncu szyba sie opuści całkiem nadół ! No idzieje sie to jednoczesnie na obu przednich szybach :(

Oczywiscie sterowanie wewnątrz elektrycznymi szybami działa wysmienicie !

Rozwiązał ktos taki problem ? bede bardzo wdzieczny o mała podpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke inaczej jest u mnie.Gdyz szyby równo zchodza w dół do połowy.Jak zamkne do ida w góre az do zamkniecia.Ja jak jeszcze raz otworze,to juz jest ok.

ps.sprzedajacy mówił cos o ustawieniu krótkiego impulsu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.sprzedajacy mówił cos o ustawieniu krótkiego impulsu

dokładnie, chodzi o to zeby sterownik podał jeden krótki impuls na otwarcie zamka i żeby komfort nie zadziałał otwieraniem szybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...