Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sygnalizacja na wyświetlaczu otwarcie maski przedniej


wojtek123

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam mały kłopot na wyświetlaczu pokazuje mi otwarcie maski przedniej mimo ze maska jest zamknięta i pytanie gdzie znajduje się ten mikro styk w zamku czy gdzieś indziej ? kiedyś pomagało pukniecie w zamek a teraz świeci cały czas Jak usunąć ta awarie ? wolałbym żeby nic nie sygnalizowało że jest otwarta da rady jakieś kabelki zmostkować żeby pokazywało że jest zamknięta cały czas ? jak ktoś działał w tym temacie to proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę i chciałem się zapytać o ten czujnik bo jest to dla mnie uciążliwe wtedy gdy mi się na desce zapala OIL dolewam go bo to silnik ALT i czytałem, że po otworzeniu maski i zamknięciu błąd powinien zniknąć lecz nie znika dopiero jak zrobię ze 100 czy 200km to znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikro styk jest w zamku, kabelek idzie od niego pionowo na dół, a później w stronę lewej podłużnicy. Kabelek jest 2 żyłowy, możesz go zmostkować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak pisze kolega czujnik masz w zamku maski.Ma on plastikowe zaczepy które nie trudno uszkodzić.Sprawdź czy ten element nie wysunął się z zamka. Kabelek idzie po pasie z przodu i łączy się z instalacją auta w kostce z prawej strony (patrząc na silnik z zewnątrz). Jak chcesz na szybko usunąć kontrolkę to złącz te dwa kable razem (nie polecam ze względów bezpieczeństwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...