Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana lamp tylnych na LED


Dikson

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpg

To jest zdjęcie mojej lewej kostki . Co z przewodem czarno czerwonym skąd go pociągnąć?

Analogicznie tez będzie brakować w prawej lampie jednego przewodu.

Co z rozpiską pinow kostki 8 pinowej ze zdjęć wyżej?

Jak zamienić piny ze starych kostek do nowych?

Proszę o rozpisanie kostek lamp w klapie.i skąd pociągnąć 5 brakujący kabel do ledow w blotnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się ktoś kto rozpisze to od a do z?

A masz zdjęcie gdzie się wpisać w te wtyki 17 pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się ktoś kto rozpisze to od a do z?

A co ci potrzeba jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

[/color]I czy do modułu komfortu do zlącz T17o oraz T17p musimy wprowadzać nowe piny czy już tam są te kable i wystarczy się podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na schematach jest rozpiska wtyk lamp w błotnikach oraz wtyk lamp w klapie ( po Polsku ) od wtyki 17 PIN z KOMFORTU do wtyczek w lampach .

Wystarczy tylko powyciagac PINY i powkładac je do nowych wtyczek pod lampy LED wg. schematu ( raczej to jest bardzo prosta czynność :wink: )

w Komforcie oczywiscie ze nie ma brakujących PINOW .

Co do Adaptacji poszczególnych kanałow nie wszystkie Komforty da sie zakodować .

VCDS jest niestety za słabym kablem do tego , ja uzywam VAG CAN PRO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w elsie się coś popieprzylo i nie wyświetla mi schematów elektrycznych.Co do podłączenia to już wiem widać dokładnie które piny na schemacie. Coś mnie wczoraj ociemnilło.

Dziękuje ci bardzo za pomoc. Dziś przeciagam kabelki.

---------- Post dopisany at 05:29 ---------- Poprzedni post napisany at 05:01 ----------

]Jeszcze tylko jedna kwestia co do wtyk T17o oraz T17p czy są na nich opisane piny? Czy tez trzeba mieć schemacik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było i jest ze na kazdej wtyczce jest opis numerów pinów .

W Komforcie sa tylko te dwie wspomniane wtyki 17 PIN-owe i nie mozna je pomylić .

Dodatkowo do PINÓW w lampach pasuje załozyć gumki uszczelniajace na przewód co by woda (wilgoć ) sie nie dostawała np. 1J0 972 741

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. zakupie odrazu w serwisie. a masz może nr kat. pinów do wtyki 17 PIN bo coś w serwisie nie moga znależć :D

i jeszcze pytanko przewód czarno czerwony z lewej lampy ma iśc do pinu nr9 w czarnej wtyczce T17o.

Ale tam juz mam przewód biało-szary. mam sie wlutować w niego?

Na zdjeciu ten przewód jest obok czarno zielonego.

IMG_1010.jpg

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

czarno-żółty przewod( z lampy prawej) do wtyczki brazowej T17p wchodzi do pinu 10(jest wolny) więc tu nie ma problemu

Według schematu podłączenia lampy prawej :

z Pinu nr 2 z lampy prawej w klapie idzie przewód szaro-biały do pinu nr 8 we wtyczce czarnej T17o

Natomiast u mnie jest w tym pinie przewód czarno-zielony(zdjęcie wyżej) Rozumiem iz trzeba instalację pozamieniać tak jak na schemacie.

Więc do dołożenia nie są tylko dwa przewody lecz jeszcze trzeba pozamieniać tamte tak?

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

Przewody(piaty przewód lamp w blotnikach) pociagniete jutro wrzuce fotki. Jak skończę dodam wszystko do działu zrób to sam jak bedą chętni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...