Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie o jaką plecionke chodzi??

złącze elastyczne, ale nie spodziewaj się cudów :wink:

Opublikowano

witam tez zaczynam miec te szarpniecia zima ich nie miałem im cieplej tym gorzej i strasznie mi sie zapowietrza układ paliwowy co obstawiacie?

Opublikowano

witam,mam podobny problem. w moim przypadku szarpniecie jest gdy puszczam gaz. dodam ze drazek zmainy biegow tez trzesie sie jak galareta:/

Opublikowano

A ja powiem coś co może wydawać się dziwne i w sumie to sam się zdziwiłem efektem. Samochód przez rok jeździł na przelotowym końcowym tłumiku. Po jakimś czasie silnik na wolnych obrotach się trząsł, szarpało silnikiem przy odpuszczeniu gazu. Po zmianie tłumika na serię wszystkie problemy ustały. Silnik nie trząsł się na wolnych obrotach, jakby elastyczniejszy się zrobił, szarpanie przy odpuszczaniu gazu zmniejszyło się (było nadal bo ale to przez padającą dwumasę). Dlatego warta przejrzeć sobie wydech, w jakim stanie jest plecionka, uszczelki.

Przypomniało mi się że kiedyś miałem luźną rurę tuż przed przepustnicą przez co silnik pracował poprawnie ale był strasznie narwany na wolnych obrotach, szarpał, "rzucał się". Może któraś rurka luźna, może samo złącze elastyczne na kolektorze dolotowym (miedzy plastikiem a mocowaniem do głowicy) cieknie. Nawet nieszczelny wężyk podciśnienia do odmy. Warto wszystko sprawdzić - to nic nie kosztuje.

W kwestii ruszającego drążka zmiany biegów to przyczyny nie znalazłem. Wymieniłem dwie poduszki silnika, dwie poduszki skrzyni, odbój silnika i dalej się trochę ruszał więc tą sprawę zostawiłem.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.