Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pasek klinowy alternatora 1.9 TDI 2004r B6


piotrekf3ke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko, muszę zdemontować sprężarkę klimy a nie chcę uziemić auta. Wiem, że można założyć krótszy pasek wielorowkowy pomijający ją. Orientuje się może ktoś jakiej długości powinien to być pasek. U mnie klima jest na jednym pasku z alternatorem i pompą wspomagania, pytanie czy może dało by radę zastosować pasek z wersji gdzie klima była na osobnym pasku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz śmigać Audi bez klimy ?? Wiosna nadchodzi lato za pasem a Ty bez klimy ?? a co się stało ze sprężarką ??

Kłopot w tym że B6 to nie było wersji bez klimy :wink: jeśli podejdzie to może od B5 z tym że w B5 było pasek oddzielny na klimatyzację i na wspomę oraz alternator i przede wszystkim miał 5 rowków a w B6 miał 6 rowków. Weź kawałek sznurka owiń to jak ma być jedź do sklepu z paskami mają miarkę to ci zmierzą i dobiorą coś odpowiedniego. Ja bym tak radził bo tak będzie najprościej, że byś miał blisko do mnie bym Ci pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam kombinowanie, w czwartek jadę do fachowców nie się zajmą tematem. Ogólnie próbowałem wymienić gumki w sprzęgle klimy i oberwałem ten trzpień na wałku. Chciałem dalej sam kombinować, i narazie jeździć bez sprężarki. Mam nadzieję, że uda się odratować sprężarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...