Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie Samsunga Galaxy S do standardowego zestawu głośnomówiącego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie czy ktoś może wie jak podłączyć telefon do zestawu głośnomówiącego, który był standardowo montowany w A4 B6 od strony pasażera na centralnym kokpicie? Czy jest może jakaś przystawka do Samsunga Galaxy S? Jeśli nie to czy da się podłączyć np. mikrofon z ori instalacji do Parrota 3100? Jeśli tak też nic nie wskóram to czy można to dziadostwo wymontować i nie będzie problemu czy VAGIEM trza coś jeszcze kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz bloototh ? ciezko moze byc byc z przystawka do takiego telefonu ale szukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter wyjdzie cię drogo. Sprawdź po wejściu do auta i włączeniu zapłonu przez pierwsze 30s. powinien być możliwy do wykrycia moduł BT, oczywiście jeśli jest. Fabrycznie był montowany pod dywanikiem przy fotelu pasażera. Ludzie często montują go za schowkiem.

Taniej od adaptera wyjdzie cię zakup moduły BT Audi. Ze starego zestawu możesz wykorzystać mikrofon. Do Parrota tez możesz wykorzystać ten mikrofon tylko musisz dolutować wtyczkę jack 3,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo shit to ciekawe rzeczy mówicie. Możecie podać numer części tego BT??

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Swoją drogą to nawet nie sprawdzałem czy mam BT. Jaki powinna być widoczna nazwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że wszystko jest jasne i już to kiedyś czytałem, ale problemy są dwa: jeden to taki, że nie mam RNS-E tylko RNS-D, ale zakładam, że nie jest to jakiś szczególny problem. Druga sprawa to fakt, że malik z tego co tu kolega wyżej pisał nie instaluje modułu w miejscu gdzie fabrycznie powinien być zainstalowany. Ja muszę na początek sprawdzić, czy w ogóle mam ten moduł. Tylko nie wiem czy przypadkiem nie jest zdeaktywowany. Gdzie powinienem go szukać w aucie? Klaczek84 pisałeś, że pod dywanikiem pasażera jest moduł. Może dokładniej? Chcę go zaraz poszukać. Jest jakiś uchwyt na niego lub fabryczne miejsce? Bo jeśli go nie mam to przynajmniej chcę wiedzieć gdzie powinien być i co powinienem tam podprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz rns-e to nic nie szkodzi. Grunt żeby była kierownica multi. Wtedy nią sterujesz a wszystko wyświetla się na fisie.

Fabrycznie jest montowany tak jak pisałem w puszcze pod dywanikiem przed fotelem pasażera. Musisz zdjąć osłonę progu i podnieść cały dywanik. Tam jest taka puszka a w niej montowany był fabrycznie moduł na specjalnej piance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kiery multi też nie mam :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

kurcze a pod Vagiem polskim po podłączeniu nie wyjdzie czy jest czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym się raczej nie połączysz. VAG COM lub VCDS. Bez kiery multi szkoda twojego zachodu, wtedy żeby odebrać połączenie będziesz musiał odbierać na telefonie, a to jest bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...