Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wirnik Pompki Centralnego Zamka czy sa roznice ?


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie szybkie pytanie rozpadl mi sie wirnik w popmce centralnego zamka czy wirnik z kazdej pompki podejdzie czy jest to jakas roznica moja pompka ma dwa wyjscia na powietrze dawca przykladowo ma jedna czy to ma jakas roznice czy te wirniki wszystkie takie same

moja pompka to nr 8D0-862-257 C

dawcy pompka to nr 4A0-862-257 F

Prosze o pomoc pilne bo mam mało paliwa ;p a nie otwiera mi sie wlew paliwa dodam ze sterowanie komputera sprawne - sprawdzowne przez fachowca wirnik w kawalkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki dzieki juz tak zrobilem ale teraz jesli by ktos byl zainteresowany to nie kazdy kompresorek pasuje, kompresorki ktore sa w pompce z jednym wyjsciem nie pasuja do tych co sa w dwoch juz mam to naprawione znalazlem goscia co sie zajmuje regeneracja tego w Radzionkowie woj.śląskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki na dwa wyjścia powietrzne są firmy VDO, na jedno są VDO i HELLA. Oprócz tego nie każda pompka VDO ma tak samo skonstruowane wnętrze kompresorka , by dało się je bez problemu przełożyc. Polecał bym przemontowywanie całego elementu sprężającego z pompki HELLA do pompki z dwoma wyjściami. Pojemność komory pompującej w pompkach HELLA jest wieksza niż w VDO i w związku z tym mniej się zużywają przy wykonaniu tej samej ilości cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszla odpowiedz namiary masz. Cene idzie wynegocjowac gdyby kogos interesowalo namiar na goscia 507-932-631 cena 100zl montaz na miejscu w gratisie radzionków na pogarniczu bytomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...