Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Galletto, czy ktoś z was wgrywał softa do silnika tym kablem?


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z szanownych kolegów z naszego forum używał kiedyś już interfejsu Galletto? Chodzi mi o to że jakiś rok temu byłem na Chiptuningu w firmie Ecuproject we Wrocławiu. Moje auto w przedziale 120km/h do 130km/h zaczyna głośno chodzić poniżej lub powyżej już jest normalnie cicho. Tak sobie pomyślałem czy by nie spróbować wgrać oryginalnego softu a później znowu na próbę tego co mi poprawili w Ecuproject i porównać czy tak samo się będzie działo. Robię sporo kilometrów więc mógłbym na świeżo porównać sobie pracę silnika i spalanie na długim dystansie. Czy ktoś z was mógłby mi coś więcej w tym temacie napisać czy da rade to samemu zgrać i wgrać nowy soft? Wiem że na stronie: Formula.pl | Formula.pl można znaleźć ori softy do różnych samochodów, jednak wolałbym jednak zapytać kogoś kto już coś takiego robił. Nawet chętnie mógłbym się podzielić moim softem bo nie wieżę w to że w Ecuproject stroili softa specjalnie pod moje auto skoro cały zabieg trwał 40 minut gdzie za pierwszym podejściem udało się wgrać i nic więcej nie poprawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obys kolego sie nie pomylil, zrob logi moze bedzie widac przyczyne glosnosci....

Druga sprawa kazdy soft ma rozne wersje, pomylisz sie w numerku i juz nie odpalisz, trzeba bedzie na stole postawic sterownik.

Galletto sie nadaje ale trzeba uwazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie których grup porobić logi żeby pokazać czemu staje się głośniejszy? Dziwna sprawa, silnik w tym momencie głośniejszej pracy ewidentnei ma cieżej poniżej i powyżej jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do mnie to Ci powiem co nieco na temat galletto

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Spokojnie EDC 15 wstanie spokojnie nawet jak wrzuci inny soft od pdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do mnie to Ci powiem co nieco na temat galletto

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Spokojnie EDC 15 wstanie spokojnie nawet jak wrzuci inny soft od pdka

Kolego a jesteś może dostępny w sobotę pod telefonem, bo dzisiaj nie mam już możliwości zadzwonienia a jutro będę w kraju więc na spokojnie mógłbym zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 pa slow mode :)

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

i aku pod prostownik bo wiatrak bedzie chodzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...