Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audio nie ruszyło gdzie przyczyna pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podłaczyłem wzmacniacz alpine mrv-f345 pod radio concert II za pomoca takej kostki MINI ISO - RCA OUT AUDI CHORUS CONCERT NAVI (3050711927) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dodaje zdjecie z opisem

na_a4_klub.jpg

przewody od przednich głosników przy radju dosztukowałem i podpiołem pod wzmak to samo zrobiłem z tylem dosztukowalem przy ori kostce wzmaka reszta przewodow ktore były w kostce ori wzmaka zostałem odpieta jak i cały ori wzmak dodam ze przewód strrujacy REM do wzmaka poszedł z kostki z allegro

zasilanie wzmaka oczywiscie od aku minus z karoserii. Co zrobiłem zle wzmak sie wogóle nie załancza tak jak by nie dostawał sygnału REM

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

31012013615.jpg

jeszcze jedna niejasnosc opis na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Zrób mostek pomiędzy plusem zasilania a zaciskiem rem i jak się załączy to znaczy, że sterowanie z radia nie wychodzi a wtedy to hmmm

coś mi świta że radio musi mieć kodowanie (VAGiem) na BOSE, wtedy działa sterowanie wzmacniaczem.

te przewody co odłączyłeś są od sygnału komunikacji CAN i jak obetniesz to masz radio zablokowane SAFE.

Masz ori wzmak w bagażniku?? Tam masz przecież sterowanie tzw. rem niepotrzebnie ciągniesz od przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kostki c1 wychidzi sterowanie na ori wzmak i jesli on działał to ten tez powinien ruszyc bez kodowania bo to te same zaciski tylko pod inny wzmak. Ja ori wzmak całkiem wywaliłem i dałem alpine i odrazu wszystkie przewody ciagnelem z tej kosteczki c1.i to nie ruszyło i brak mi pomysłu co moze byc nie tak.objawy sa takie jak by wzmak nie dostawał sygnału REM. lub zasilania ale to dostaje wszystkie bezpieczniki sa ok mase dałem z karoserii wiec tez nie powinno byc problemu.

a ten k line to z czym sie łaczy czy gdzies z szyna can?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten przewód nie odpowiada u mnie za problem z odpaleniem wzmaka. Brak mi juz pomysłu co jest nie tak najchetniej to bym wrocił do orginału tyle ze juz za duzo roboty za mna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz dokładną rozpiskę co i jak i wzmak jest podłączony do I kostki (T20d) , a nie do III

rns_e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze dokładnie połaczenia radjo wzmak mam nadzieje ze bedzie jakis pin nie łaczył'

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 14:58 ----------

okazało sie ze kostka nie była dobrze na zatrzask wcisnieta i nie załaczało. wszystko smiga jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...