Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tornador


kris-krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

nawet fajny bajer ale do wnętrza samochodu bym tym nie wjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko powietrze i środek do czyszczenia. Ciekawe urządzenie jak komuś sie pędzelkiem nie chce bawić. Na wiosnę może kupiei przetestuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma kompresor to może dokupić to jako dodatkowe akcesorio ,

ale mi to się nie widzi ,.

To już lepiej się zdecydować na odkurzacz który wciąga odrazu tą brudna wodę z tapicerki .

jedynie do wydmuchiwania ze szczelin zamków by się nadawało.

Ja do wnętrza używam myjkę parową (pisałem o tym w innym temacie) - Karcher DE4002 -(akurat taką posiadam)

KARCHER DE 4002 PROFESIONALNA PAROWNICA AKCESORIA (3129200226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

myję >>> wodą destylowaną >>>

- bardzo fajnie czyści się szyby ,bo po wytarciu nie ma smóg.

- łatwo wyczyścić trudno dostępne miejsca , poprzez wydmuch ciepłą parą ( mam reg. mocy para+ woda lub sama para)

- można wyczyścić zamki drzwi (stosując oczywiście środek chem.) , potem nasmarować zawiasy na nowo.

- co ciekawe , super myje się fotele -skórzane , a nawet kierownicę .

Oczywiście potem trzeba wycierać do suchości .

No i co jest na + że para jest gorąca i więc łatwiej daje rade z brudem .

Ten model parownicy ,który posiadam ,

ma dwa zbiorniki wody tak że może pracować w sposób ciągły bo ciśnienie jest stałe w jednym a do drugiego się dolewa wode na bieżąco.

Oczywiście można znależć tańsze parownice - ale myślę że lepiej iść w tym kierunku niż dmuchać zimną wodą z chemią .

Gorąca para nie wpływa negatywnie na żaden materiał , no chyba że przesadzimy z tapicerką np na słópkach drzwi i sie odklei coś niecoś.

Dodatkowa zaletą parownicy jest duże zastosowanie jej w mieszkaniu .

Efekt mycia łązienki , toalety ,bateri i szczelin sedesu jest niesamowity .

Nie będę się już rozpisywał , bo jeszcze ktoś pomyśli że tym handluje itd.

Ja jestem poprostu z parownicy zadowolony -

tornador za 300zeta mnie nie kręci ,

mocny kompresor trzeba mieć ,

i będzie pluł syfem w aucie na wszystkie strony ( lepszy choćby odkurzacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja parownica kosztuje 3 tys a Tornador 300zł. Wiec porównywać dwa urządzenia mija sie z celem .

Mam odkurzacz piorący i kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris ale parownice tańsze też można kupić i będzie z tego pożytek .

Fakt że jak ktoś ma kompresor to tylko dokupi tornado,ale z tego co czytałem to kompresor za 200zł będzie za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie może i ciekawe ale moim zdaniem zupełnie nie nadaje się do tapicerki o ile z plastików czy felg zetrzesz brud szmatką to w tapicerce wniknie on głębiej.

Co prawda nie widać tego na pierwszy rzut oka ale świadomość siedzenia na stołkach z tym syfem w środku mnie osobiście odrzuca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie może i ciekawe ale moim zdaniem zupełnie nie nadaje się do tapicerki o ile z plastików czy felg zetrzesz brud szmatką to w tapicerce wniknie on głębiej.

Co prawda nie widać tego na pierwszy rzut oka ale świadomość siedzenia na stołkach z tym syfem w środku mnie osobiście odrzuca :grin:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję Black i jestem zadowolony,

Za cenę tego odkurzacza piorącego to spokojnie można kupić tornadora, kompresor 50l na 2 cylindrach 400l/min ,przewód, osuszacz jakiś zestaw do kompresora(pompowanie kół, pistolet lakierniczy itd) i odkurzacz piorący z zapasem środków , fajne ścierki, wiadra i co komu potrzeba :)

Taki zestaw nada się do zrobienia większej ilości rzeczy niż jedna myjka ciśnieniowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...