Skocz do zawartości
IGNOROWANY

numer silniczka do lamp VALEO


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie posiadam lampy VALEO od S4 przedliftowe... czyli z soczewka ale dzielone... i jak kupilem te lampy dostale do nich jakies dziwne dystanse i spasowalem stare silniczki... ale stare ni jak mi sie nie podobaja.. plus do tego kable sa naciagniete i kostkami sie zapieraja o rozne elementy...

a dokladnie takie lampy

REFLEKTOR LAMPA AUDI A4 B5 8D 94- R S4 XENON Wwa (3078342461) - motoAllegro

---------- Post dopisany 29-03-2013 at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2013 at 20:32 ----------

up

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

up

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 19:23 ----------

f5

---------- Post dopisany 31-03-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 16:31 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6K5941295 - valeo

4D0941295 - bosch

To co dostałes to nie dystanse tylko pierścienie uszczelniające :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dostałes to nie dystanse tylko pierścienie uszczelniające

To co dostał, to jednak raczej dystanse. Silniczki przedliftowe Bosch i Valeo miały różną długość i dzięki tym dystansom możemy je użyć w tych reflektorach.

Możesz również zamontować silniczki od poliftowych reflektorów Valeo, ale trzeba zmienić kostki. Te silniczki są najmniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem i stąd wynikł problem, że silniczki zapierają się tyłem. Takiej rzeźby nie widziałem z dystansami. :wink:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

A co ciekawe sam przegubik silniczka nie występuje jako część zamienna, żeby móc go zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie pomyslałem o tym i dopiero teraz zajrzałem do ETKI. :facepalm:

Oryginalny silniczek do reflektorów dzielonych w S4 ma numer 3B0941295B. Stosowany był również w A3/S3 97-2000, A6/S6 98-2001.

posiadam lampy VALEO od S4 przedliftowe

Na pewno Valeo, a nie Hella?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3B0941295B - z tym A3 i A6 się zgodzę, ale S4? Pokaż jakiegoś screen`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...