Błędy vag

black338

Witam mam w swoim alt 2 bledy 17700- to termostat ale czy do wymiany? czy jest jeszcze jakas ina przycznya tego bledu, jakis bezpieczik ipt, bo auto normalnie sie nagrzewa i do 90 i jest ciepło w srodku, moze tros wie jak temu zaradzic?

16804-cos z katalizatorem- auto glosno chodzi przy jezdzie 130km/h dziurawy wydech?

bdede wdzieczny za jakies porady

Dzieki

Witam mam problem z audi a4 2.0 alt skrzynia multitronic. Po podłączeniu samochodu pod VCDS-a występuje taka usterka:

Objawy są następujące: wyczuwalne szarpanie np.przy stałej prędkości. Błędy po skasowaniu po krótkiej jeździe wracają. Zostały wymienione wszystkie wężyki które były sparuszałe i popękane wraz z odpowietrzeniem skrzyni korbowej(cały komplet). Wykonany został test na postoju w blokach pomiarowych 008- i za każdym razem System OK.

Przerabiał ktoś już taki temat albo ma problem taki sam??;/

panowie opcja szukaj jest ogolniedostepna:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

fahur cos pisal o wymianie pompy, dlatego podeslalem watek. Moze lepiej dalej rozwinac juz istniejacy watek niz zaczynac nowy.

Wie ktos gdzie znajduje sie bezpiecznik od termostatu w alt? bylbym wdzieczny bo mam wlasnie blad z termostatu a nie wiem gdzie go szukac i bezpiecznika

Termostat znajduje się w miejscach które na fotkach zaznaczyłem w czerwonym kółku :wink:

Audi_a4_b6_112_termostat.jpg

Audi_a4_b6_110.jpg

Nie ma bezpiecznika od termostatu . Czujnik termostatu podlaczony jest bezposrednio pod ECU

17700=Thermostat for characteristic diagram (Steered engine cooling (F265), Signal too High

potrafi ktos z Panow poradzic sobie z sondami w katalizatorze? poczytalem na forum ze da sie je jakos oszukas ale sam nie potrafie tego zrobic.

benyA4 jaki miales objaw z hamulcami? bo tez mam problem swieci sie abs i esp