Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analize błędu


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis zmieniałem akumulator na nowy bo stary padł. Wiadomo ze po tym wychodza bledy w komputerze ale jeden jest dla mnie nie zrozumialy.

Address 46: Central Conv.

Controller: 8E0 959 433 AR

Component: Komfortgerát T85 1512

Coding: 06976

Shop #: WSC 06325

1 Fault Found:

00955 - Key 1

35-10 - - - Intermittent

On pojawił sie po wykasowaniu wszystkich bledow podjechalem do sklepu i jak chcialem zamknac auto to wgl pilot nie reagowal na klikanie. Dopiero po jakims czasie zatrybił chyba po tym jak wlaczylem auto i je ponownie wylaczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezaprogramowany kluczyk - włoz kluczyk do stacyjki włacz zapłon i przycisnij zamkniecie lub otwarcie centralnego zamka, wyłącz zapłon wyjmij kluczyk i zamknij centralny i wszystko wróci do normy. U mnie dzieje sie tak jak odłacze aku. i musze od nowa programowac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezaprogramowany kluczyk - włoz kluczyk do stacyjki włacz zapłon i przycisnij zamkniecie lub otwarcie centralnego zamka, wyłącz zapłon wyjmij kluczyk i zamknij centralny i wszystko wróci do normy. U mnie dzieje sie tak jak odłacze aku. i musze od nowa programowac.

pozdrawiam

ok tak jak napisalem naprawilo sie same dziwne ale dziala nic nie musialem na nowo programowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zawsze zwracać uwagę na to by przy montażu nowego akumulatora oskrobać jego zaciski (dodatni i ujemny gdyż z reguły są one pokrywane teflonem lub innym środkiem zapobiegającym ich utlenianiu czyli oksydacji). Ktoś kto tego nie zrobi może się zdziwić bo efekt będzie taki jakby akumulator nie był naładowany i miał słabą moc i posypią się różne błędy w sterowniku silnika i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...