Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 2.5 tdi 180 km silver surfer :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czas pochwalić się moją perełką

Autko z rocznika 2001,tiptronic z trybem S, fabrycznie wsadzone było 1.9 TDI natomiast w 2005 roku poprzedni właściciel dokonał swapu na 2.5 TDI z A6- tki.

Na chwilę obecną autko ma oryginalny przebieg 114 tys. udokumentowane:naughty:

WYPOSAŻENIE:

-wspomaganie, ABS, ESP

-dwustrefowy klimatronic

-6x airbag plus kurtyny boczne

-RNS-D

-16" alu biedroneczki:)

-bi-ksenony

-halogeny

-fotele sport S-line

- 4 elektryczne szyby,

-lusterka składane i podgrzewane S4 satyna

-zawieszenie S-line 1BV

-nagłośnienie Bose (pełne)

-3 kluczyki

-domykanie szyb z kluczyka

-decory piano

-przyciemniane szyby

-pełen fis

-dodatkowe zabezpieczenie zapłonu(karta)

-listwy drzwiowe S-line

-Skórzana kierownica i gałka zmiany biegów S-line (kierownica z łopatkami)

-tarcze przód 320 tył 288

-przedni zderzak ze spryskami dolny spojler S-line

-dwururka od 2.5tdi plus dokładka tylnego zderzak 1.8 T

-grill S4

czas na fotki, jakość jak jest każdy widzi ale niestety nie dysponowałem w danej chwili aparatem więc pozostał tylko telefon

Zdj_cie0121.jpg

Zdj_cie0122.jpg

Zdj_cie0123.jpg

Zdj_cie0124.jpg

Zdj_cie0125.jpg

Zdj_cie0126.jpg

Plany:

-końcówki wydechu Ulter 90

-wewnętrzne i zewnętrzne(tablica) oświetlenie LED

-wymiana halogenów, obecne już trochę wypalone

-listwy progowe i dolne drzwiowe S-line

-jakieś ładne 17'' i RNS-E(to raczej dalsza przyszłość:wink:)

Zrobione:

-wymiana wahaczy przednich

-wymiana oleju i filtrów

-zamówione ramki klubowe (oczekuję z utęsknieniem:naughty: )

-wymiana żarówek halogenów na h11 55w Super White

na razie biednie ale mam nadzieję, że się to zmieni

pozdrawiam:good:

Opublikowano

Fajny dupowóz: Thumbup1: duzy + za 4 elektryczne szyby i składane lusterka... jakieś plany????

Opublikowano
  • Autor

plany może jakieś są, na pewno chciałbym boczne listwy na drzwiach od S-line, jakieś ładne 16-stki bo te biedroneczki chciałem na zimę, może tylny zderzak jakiś lepszy i przede wszystkim osłonka prawego halogenu bo albo zgubiłem gdzieś na drodze albo komuś do łap się przykleiła :kwasny:

Opublikowano

Troche w dziwną stronę ten SWAP, bezawaryjnej eksploatacji :)

Opublikowano
plany może jakieś są, na pewno chciałbym boczne listwy na drzwiach od S-line, jakieś ładne 16-stki bo te biedroneczki chciałem na zimę, może tylny zderzak jakiś lepszy i przede wszystkim osłonka prawego halogenu bo albo zgubiłem gdzieś na drodze albo komuś do łap się przykleiła :kwasny:

załóż wieksze koło na lato bo na 16 to bedzie słabo wyglądać :wink: te kratki bardzo szyko zmieniają właścicieli:facepalm:

Opublikowano

6x airbag a nie 4,fotele sporty :decayed:

xenon i lusterka składane :thumbup1:

wkładaj fele 18"

bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano
  • Autor

18" chce przehandlować, na takim zawiasie gorzej jak na taborecie:P na 16'' już to odczuwam

Opublikowano

podobnie kiedyś myślałem jak ty, sline + 18tka daje rade i idzie jeździć :decayed:

większość kolegów tu ci to powie:wink:

Opublikowano
  • Autor

szczerze to miałbym obawy wkładać te 18-stki, każda nierówność albo niewielki wgłębienie uruchamia wyobraźnię i mam wizję,że wahacz się po prostu zarywa i ląduje pod maską :grin:

Opublikowano

dasz rade nie ma czego się bać:wink:

Opublikowano
  • Autor

no chyba że wydatków ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

w realu wygląda zacnie :naughty: zrób jakieś zdjęcia w końcu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.