Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! Chciałbym się podzielić swoją furką, jako, że kupiłem ją ze dwa lata temu, ale dopiero teraz przystępuje do konkretnych modow.

Model: Audi A4 B6

Silnik: AWX 1.9 TDI

Moc: 131 HP

Nadwozie: Sedan

Kolor: Ebony Pearl

Przebieg: po zakupie 156000 km teraz 215000

Rok produkcji: wyjechała z Inglostadt w 11.2003r.

Wyposażenie:

-elektryczne szyby x2

-elekryczne lusterka, grzane

-radio Concert

-wzmacniacz wraz z sub'em

-pol FIS

-klimatronik 2-strefowy

-grzane fotele

-centralny zamek

-wspomaganie

-abs

-esp

-poduszki powietrzne x6 plus kurtyny

-dzielona kanapa

-podłokietnik skora, podświetlany

-zawieszenie 1BA

-ori xenon

-listwy zew. chrom

Ogolnie podstawa, myślę, że najlepsza do rezania :D

Planowane mody zewnętrzne:

-zderzak przod sline (wkrotce)

-dokładka Cupra

-zderzak tył diesel sline (jest, do malowania)

-listwy dolne drzwi sline

-listwy progowe sline (jest, do malowania)

-lotka sline klapa tył

-grill, wersja black (jest)

-doładowanie, chip (min. 180 HP)

-felgi 18'' 225/40/18 BBS Le Mans rant chrom, środek black

-przyciemnienie szyb full (jest)

-wycieraczki przód aero twin (jest)

-podświetlenie tablicy led (jest)

-postojowki led

-HIDy halogeny 8000k

-dach folia czarny mat

-osłony filtra powietrza i zbiorniczkow spryskow raz wspomagania (jest)

-gwint, ale konkret (szukam)

-światła tył możliwe, że LED ale oklejone całe na czerwono

-tarcze nawiercane wersja sport (jest, ATM Mikoda)

Planowane mody wewnątrz:

-kierownica cztero ramienna pikowana B7 albo od TT

-tempomat

-fotele z b7 wzór s-line pół skóra speed

-nakładki na pedały od RS4

-siatka do bagażnika (jest)

-nowe dywaniki welurowe i gumowe zima ori (jest)

-żarówki ledowe w podsufitce (jest)

-mała regeneracja niektorych przyciskow

-zmieniarka w schowku

-oświetlenie podłoża

Dokladam opcje, o ktorej o dziwo dowiedzialem sie nie dawno "jak to dziala" mianowicie DRL i CLH napewno wjada na poklad.

DSC00806.jpg

DSC00581.jpg

DSC00580.jpg

02042013201.jpg

Wiecej zdjęć wkrotce po aktualizacji najbliższych modow :P

Opublikowano

o widze ze wkoncu FG sie pokazal

planow masz duzo.

ladnie sie juz prezentuje sadze ze do 18 wystarczy ci zawias o ESKI

... pozdrawiam mam nadzieje ze uda sie jakos ustawic i wymienic doswiadczeniami:wink:

Opublikowano
  • Autor

Z Grzowa tylko pochodzę, aktualnie mieszkam gdzie indziej, ale kiedyś czemu nie. Myślałem o esce, ale wolalbym moc tym wszytskim manipulowac, zwlaszcza na sezon zimowy.

Opublikowano

Planów sporo i życze szybkiej realizacji! :good: Dach w macie? :mysli: Lepiej na początek dokładki w kolor. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dokladki pojda napewno w kolor tylko szukam front zderzaka i listewek tylko sobie ludzie za nie troche licza. Dach w macie, aale folia, mam speca od tego wiec luz. Narazie skupiam sie na tempomacie, bo dzidzius w drodze i koniec z szalenstwem na drodze.

Opublikowano

Kooozak projekt :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, mam nadzieje, ze jego realizacja przebiegnie wedlug planu, chodz zawsze sie moze pozmieniac, oby na korzysc :)

Opublikowano

OOO grube plany ;) Audi bardzo ładne, czarne ślicznie wygląda. Powodzenia :)

Opublikowano

witam:hi: no widzę że plany masz grube :D autko piękniutkie , P.S też masz przyciemnione szybki ta jak ja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzsieki, ostatnio juz mi kazali sciagac te folie z przodu, ale jakos wyprosilem :D

Opublikowano

folie z przodu kwestia czasu znajda się kolejni co się przyczepia no niestety:facepalm: tak to u nas jest

baza do rezania oczywiście bardzo dobra :good:

widzę ze już dużo zdziałane jest :naughty: no i lista planów jak najbardziej

chodź jakoś nie przemawia do mnie ten odnośnie felg nie zgina one przy samochodzie będąc czarne? bardziej widzą mi się te BBS w ori ale to tylko moje zdanie :wink:

bezawaryjności życzę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie tak, choc bywaja i tacy, ktorzy nawet nie zauwaza. Troche dzialam, ale zawsze cos innego wypada do kupienia. W przyszlym tygodniu wjedzie tempomat i full Fis. Jutro wrzuce fotke tych felg na audiczce w tej kolorystyce. Mysle ze chromowany rant troche bedzie ozywial. Zastanawiam sie jeszcze nad jakimis ori. Zawsze mnie krecily ori sliny od a8 w czarnym macie albo ori czarnych srodkach. Jutro foty wpadna nowe!

Opublikowano

no ok to czekam na foty i obadam jak to wygląda

liczy się to ,że tobie się podoba ,a resztą się nie martw :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba sie umiec bawic, a reszta to nic :) bedzie kozak :P

Opublikowano

i o to chodzi :wink: trzymam kciuki i śledzę temat :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, pozdrawiam ;)

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 01:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 19:36 ----------

Takie, tylko czarny srodek, no i oczywiscie buda inny kolor

0792.jpg

Tutaj, tylko na b5

medium8238952.jpg

A to juz wogule marzenie, tylko troche kosztowne w 18'

4563514732.jpg

Opublikowano

Jeśli chodzi o folie to jest tak że "głupi nie zauwazy ,mądry nic nie powie" na czarnym nie będzie sie to rzucac w oczy... felgi- najładniejsze moim zdaniem to BBS LM te na czerwonym aucie...czarne środki sobie daruj ... miłgo użytkowania:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz z naszymi Miskami raczej nigdy nic nie wiadomo. Moja i tak nie jest najciemniejsza, a na pytanie czy przypadkiem nie jest zaciemna odpowiedzialem, ze nie :P glupie pytanie glupia odpowiedz. Z tymi felami jeszcze zaczekam, widze, ze malo komu przypada ten czarny srodek do gustu; sie zobaczy. Jeszcze te mnie interesuja, ale wybor tez nie najlatwiejszy :D

2234_DUB_11.jpg

42276_293140.jpg

newhomekd1.jpg

Opublikowano

Mateo ty nie patrz na innych a rób tak jak ci się podoba :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, wiem, ale opinie tez sa spoko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.