Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMI jak sprawdzić do jakiego modelu auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcę kupić AMI Can do Audi A4 B7 (2005). Mam kilka wersji z allegro, ale każda ma inny numer seryjny. Jak sprawdzić po numerze seryjnym do jakich modeli Audi jest przeznaczona dana wersja AMI?

np.:

8T0035875A

8E0857925E

8T0035785A

4E0035785F

Tak to wygląda u mnie:

dsc00393jq.th.jpg dsc00392oe.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Tylko coś słabo to się ładuje :(

Opublikowano
  • Autor

Mam RNS-E + zmieniarkę CD.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Zamiast zmieniarki dajesz AMI .

A ja słyszałem, że można zostawić zmieniarkę, podpiąć AMI i w RNS-E będzie trzecia ikonka AUX.

Opublikowano

Rób jak słyszałes , ale nie wiem jak to zakodujesz .


  • 0xxxx?x: Equipment I
    • 1 = Tuner not installed
    • 2 = Digital-Radio installed
    • 3 = Satellite-Radio installed
    • 4 = Satellite and Digital-Radio installed
    • 5 = Analog Input (AUX) installed
    • 7 = Satellite-Radio & Analog Input (AUX) installed

    [*]0xxxxx?: Equipment II

    • 1 = TV-Tuner/CD-Changer/Multi-Function Steering Wheel not installed
    • 2 = TV-Tuner installed
    • 3 = CD-Changer installed
    • 4 = TV-Tuner and CD-Changer installed
    • 5 = Multi-Function Steering Wheel installed
    • 6 = TV-Tuner and Multi-Function Steering Wheel installed
    • 7 = CD-Changer and Multi-Function Steering Wheel installed
    • 8 = TV-Tuner and CD-Changer and Multi-Function Steering Wheel installed

Masz tu schemat i popatrz co mozesz podpiac do RNS E ....albo R41 ....albo R192......R193

ipodc.png

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Kurcze nie znam się na tym. Widziałem na zdjęciach forumowiczów, że mają w schowku cd i ami, więc wnioskuję że podpięli wszystko. Najlepiej to bym podjechał do firmy, która się na tym zna i przedstawił temat. Tylko jest taka sprawa, że za granicą mieszkam. I w PL jestem rzadko na święta.

Opublikowano

Do A4 B7 nie ma fabrycznej AMI

To co nazywacie jest jako Ami 8E0857925E

to interfejs pod Ipoda, nie ma nic wspólmego z AMI

Opublikowano
  • Autor

To które urządzenie jest odpowiednie do mojego RNS-E? Nie ważne czy pod IPOD czy USB. Tylko ważne czy można to podpiąć tak żeby zmieniarka działała.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, chciałem jeszcze dodać, że RNS-E który mam w moim aucie nie jest oryginalny. Oryginalny został skradziony, a ja kupiłem obecną navi na allegro. Jak ją włączam to mam ekran na którym jest napisane Audi Multi Media Interfafe RS. Dodam, że zamiast napisu CD/TV mam MEDIA. Czy to oznacza, że jest to wersja RNS-E 2010?

Po wciśnięciu przycisku CAR mam taką wersję:

SW: 0750

HW: H70

dsc00426my.th.jpg dsc00405s.th.jpg

Opublikowano

Mimo, że masz przycisk MEDIA, to z wyglądu menu car wynika iż masz starą wersje 192.

Opublikowano
  • Autor
Mimo, że masz przycisk MEDIA, to z wyglądu menu car wynika iż masz starą wersje 192.

Yhm, dzięki za odpowiedź. Najpewniej będzie sprawdzić VAGiem, ale to pewnie potwierdzi twoje przypuszczenie. Tyle że nie mam VAGa :( Ile w przybliżeniu kosztuje ten kabel do VAGa, taki lepszy i czy razem z nim jest oprogramowanie?

Opublikowano

jeżeli lepszy i z programem, to w Adako kosztuje 1700zł.

Opublikowano

Masz jakiegos składaka RNS E widac to po czcionce :wink: mozliwe ze panel był zmieniany z napisem MEDIA

Opublikowano
  • Autor

Po której czcionce to widać? Ogólnie to pospieszyłem się z kupnem RNS-E'a. Sądziłem że to bez różnicy, że RNS-E to jedno i to samo we wszystkich autach. Kupiłem tą navi na allegro, więc różnie to bywa. Działać działa, muza gra, zmieniarka chodzi. No ale chciałbym aby wszystkie funkcje były aktywne. I żeby było to tak skonfigurowane jak powinno być.

Czy macie namiary na firmę lub osobę, która zna się na tego typu urządzeniach w woj. dolnośląskim?

Do: wrclaguna

Jaką masz dokładnie navi w swojej B6? Na zdjęciu które zamieściłeś kilka postów wyżej widać, że obraz jest bardzo ostry. Tak samo ikonki TP i TMC są inne niż u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.