Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zapytanie o numer przepustnicy


spawacz1

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanie w moim ADR z 97roku jest przepustnica o numerze 058133063H moja powoli zaczyna szwankować i jest do kupienia u nas na forum z A4cabrio z 00roku przepustnicę o numerze 058133063N czy ta druga będzie pasować i czym się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja też tak uważam że numer jest ważny tylko dziwi mnie jedno że na zdjęciach jest ona identyczna jak ta moja i nie wiem w czym jest różnica? dlatego zadałem pytanie na pierwszy rzut oka to jest to samo tylko ta ostatnia literka nieszczęsna:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz gdzies na sprawdzenie (podmianke) to sprawdz moze uda ci sie spasowac inna o innych numerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże ale kiedyś pytałem w serwisie audi o oznaczenie literowe po numerze części. Co prawda rozmowa dotyczyła regulatora ciśnienia paliwa ale gość powiedział że ważny jest numer a nie litera ponieważ litera oznacza jakby lata produkcji i skoro numer się zgadza to musi pasować. Dlatego myślę że ta przepustnica ci podejdzie. Mój stary regulator był 078 133 534 A, natomiast teraz mam założony 078 133 534 C. Po prostu regulator z literą C jest młodszy od tego z literą A.

Dla ciekawości powiem ci że ja też mam przepustnicę o numerze takim jak twoja 058 133 063 lecz nie mam na końcu żadnej litery a auto jest z roku 95. Uważam że ty masz literę H a ta z literą N jest taka sama tylko młodsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...