Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg


blazej25

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też bym wolał ale jednak same felgi drogie do tego oponki trzeba zdobyc i już cena miażdży.

Co powiecie o felgach z tej aukcji? Dzwoniłem proste, odświeżone piaskowane no i niedaleko, niestety trochę facet sobie ceni.

Felgi (3154074667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no cena sroga jak za alu bez opon... ja bym jeszcze szukał...

Sprawdzałeś pod linkami które dodałem kilka postów wcześniej...? i dobre alu i cena dobra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeglądałem twoje propozycje, szczególnie ta pierwsza by mi pasowała. Do Chodzieży troche km mam bo prawie 200. Muszę zadzwonić i pogadać. Nie chce brać w ciemno bo raz się przejechałem na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, ze sie wtrace .

nie moge napisac tematu to spróbuje tutaj . W sierpniu zjeżdzam do Polski na urlop, chce koniecznie kupic alufelgi wpadły mi w oko jedne z RS4 MAM7 z tego co udało mi się wyszukać. Niestety wyszukiwarka coś nie może się ze mną dogadać (ta forumowa nie daje mi wyników jak wpisuje frazy z tym zwiazane) .

Znalazłem kilka na allegro niektóre nowe za niecałe 2tyś domyślam się, że to chińskie podróby. Znalazłem coś, że szły one od rozmiaru 18 cali . Takich też będe szukać .

Czy na takich felgach 130konna AUDI zachowuje się w miarę przyzwoicie? Norweskie drogi są dużo ładniejsze a tutaj głównie tym autem się bede poruszać . Dalej jeśli chodzi o komfort to czy nie jest to trzepak?

Jaka opona na takie felgi?

i w końcu jak rozpoznać oryginał jaka to firma jakieś znaki szczególne, prosiłbym o informacje

znalazłem min takie

@ Felgi RS4 18 WARSZAWA @ (3210479695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ORYGINALNE RS4 I MAM7 + OPONY (3217890124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

audi rs4 s-line oraz VW skoda mercedes... (3196454961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

te drugie wydają sie byc najlepsze, pisze ze oryginał . Jak byłaby okazja kupiłbym wczesniej a poleżały by sobie do sierpnia. Ile mniej wiecej kosztują takie i jaka to jest dobra cena?: >

pozdrawiam

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 13:52 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...