Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg


blazej25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy felgi z linka są oryginalne?

Dzwoniłem do sprzedawcy ET35 8 cali szerokość. W tym rozmiarze to chyba ori miały et43.

FELGI ALUMINIOWE AUDI S-LINE 5X112 18'' (3135152742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy felgi z linka są oryginalne?

Dzwoniłem do sprzedawcy ET35 8 cali szerokość. W tym rozmiarze to chyba ori miały et43.

FELGI ALUMINIOWE AUDI S-LINE 5X112 18'' (3135152742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie

tanie podróby

można sie naciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie ori felgi musisz liczyć min 1500zł

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

ale by Ci bubel sprzedał.:facepalm:

Ryba bardzo dużo właśnie takich replik jest na allegro z oponami na sprzedaż jako ORI

ja swoich szukałem prawie miesiąc i wolałem nie prostowane nie spawane tylko odświeżane klarem z dobrymi oponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by Ci bubel sprzedał.:facepalm:

Ryba bardzo dużo właśnie takich replik jest na allegro z oponami na sprzedaż jako ORI

ja swoich szukałem prawie miesiąc i wolałem nie prostowane nie spawane tylko odświeżane klarem z dobrymi oponami

no to dobrze że zapytał chłopak bo by sobie kupił ,,ori'' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori z oponami za 1800zł... 2 opony igiełki a dwie wymieniłem bo rozmiar mi nie pasował :wink: Poszukaj a znajdziesz ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam i szukam :) Jak nie znajde nic ciekawego to kupię nowe tomasona.

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 14:37 ----------

Ma ktoś takie felgi na aucie????

FELGI Z OPONAMI AUDI A4 8E0 8JX18H2 ET43 5X112 DTM (3084015080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chyba będzie to już się jakoś prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę w tym temacie prosić to podrzućcie jakieś fajne propozycje felg, mam niecały miesiąc żeby coś fajnego kupić ;) RS6 podobają mi się ale chcę po felgi jechać i je sprawdzić na wulkanizacji więc szukam w okolicy do 150km, no bo ludzie są rózni.

Te DTMy są fajne, oglądałem u forumowych kolegów i prezencja super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by Ci bubel sprzedał.:facepalm:

a ja mam ,,repliki'' i za cholere nie da sie ich zlamac.... nie jedna dziure juz widziały...

przejezdziły 2010,2011,2012 i teraz zaczna 2013 :naughty:

ale najwiecej wypowiadaja sie Ci który takich felg nie mieli, tylko powielaja to co inni napisali:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by Ci bubel sprzedał.:facepalm:

a ja mam ,,repliki'' i za cholere nie da sie ich zlamac.... nie jedna dziure juz widziały...

przejezdziły 2010,2011,2012 i teraz zaczna 2013 :naughty:

ale najwiecej wypowiadaja sie Ci który takich felg nie mieli, tylko powielaja to co inni napisali:decayed:

taa:przebiegly:Sebo a Ty jaki znaczek masz na swoich rsach?:whistling: Chodzi mi o producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz pojde i zrobie zdjecie felgi od srodka:wink: sniegi spadły i musiałem wrócic do zimówek:naughty:

wp000089o.jpg

wp000087zb.jpg

wp000090k.jpg

wp000088q.jpg

wp000086w.jpg

troche brudne...:decayed:

jak wiadac nie ma nazwy firmy... tylko znaczek JLL i NOT OEM.... ale ponoc pękaja w pierwszej napotkanej dziurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym wolał ale jednak same felgi drogie do tego oponki trzeba zdobyc i już cena miażdży.

Co powiecie o felgach z tej aukcji? Dzwoniłem proste, odświeżone piaskowane no i niedaleko, niestety trochę facet sobie ceni.

Felgi (3154074667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by Ci bubel sprzedał.:facepalm:

a ja mam ,,repliki'' i za cholere nie da sie ich zlamac.... nie jedna dziure juz widziały...

przejezdziły 2010,2011,2012 i teraz zaczna 2013 :naughty:

ale najwiecej wypowiadaja sie Ci który takich felg nie mieli, tylko powielaja to co inni napisali:decayed:

Kolego jakiej marki są Twoje repliki ? Mam akurat na podwórku Ori i repliki marki SMC, które poza odcieniem nie różnią się prawie niczym innym, produkcji niemieckiej z Et35 i ogromny dylemat co wrzucić bo ET35 dużo lepiej prezentuje się na aucie i ładnie wypełnia nadkola bez dystansów, fota podglądowa z jednego z mojego wątku. Z lewej ORI z prawej SMC

20130410844.jpg

20130410845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...