Treść opublikowana przez r.kuderawiec
-
Świece żarowe 3.0 TDI
Witam. Chciałbym zapytać czy jest możliwe ze jak mam błąd świec żarowych na1.3.6 cylindrze to czy pozostałe świecę grzeją bo mam wrażenie ze chyba nie bo auto bardzo ciężko odpala . Ogólnie to cały czas mialem błąd sterownika świec zarównych myslalem ze po wymianie sterownika będzie ok no ale niestety nie mało tego po wymianie doszły właśnie błędy świec czego nie było przed wymiana sterownika a teraz jest błąd nadal sterownika i świec zarowy wie ktoś może o co tu chodzi
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
http://vaglogi.pl/log-001_004_007_b6Rd11.html http://vaglogi.pl/log-013_014_022_0AGM54.html http://vaglogi.pl/log-072_073_074_A4WDC6r.html http://vaglogi.pl/log-075_076_077_wd8pnbx.html
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Witam. udalo udalo sie wykonac logi ? prosze zerknać http://vaglogi.pl/logs/my-logs
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Kolego chyba nie wiesz o czym mówisz ☺
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Chłopie a czy temperatura na zewnątrz jest odpowiednia aby zalaczylo świecę żarowe? Świece załączają się od minusowych temperatur A teraz mamy prawie 10 stopni na plusie więc po co świece żarowe mają grzać? Bez grzania świec ten silnik przy takiej temperaturze powinien palić na dotyk więc nie wiem o co ci chodzi ?
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Nie moge dodać logów na VAGLOGI WYSKAKUJE NIE WLASCIWY FORMAT. DODAM TUTAJ TO CO UDALO MI SIE ZROBIC MOZE Z TEGO UDA SIE COS ODCZYTAĆ Log-Log.txt
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Ok jutro postaram się zrobić logi i je wrzucić na tą stronkę i dam znać jutro?
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
No właśnie nie mam sprzętu aby sprawdzić ciśnienie na tej pompie? Jutro postaram się zrobić logi tylko powiedz gdzie mam je wrzucić bo juz nawet nie pamiętam czy tu na forum czy na jakąś stronkę
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Nad czym się jeszcze zastanawiam to pompka w zbiorniku po wł zapłonu nie podaje paliwa nie wiem czy akurat tak ma być ale jak miałem a4b8 2.0 tdi CR to pompka po wł zapłonu normalnie podawała paliwo do filtra
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Kurcze a podpowiesz na jakiej grupie sprawdzić te bipy ? Wtrysku z tego co pamiętam to kanał czy grupa 13i14 wtrysku wydają mi się ok z tego co pamiętam jeden chyba będzie do wymiany bo na zimnym silniku -1.5 jak juz pochodzil chwile to oscylowal w granicy 0,80 - 0,70 a reszta w granicach 0.30 z tego co dobrze pamiętam bo to juz było z dwa tygodnie temu jak sprawdzałem Akumulator ladowalem no i może odrobinę było lepiej ale to nie to co powinno być ? Sprawdzałem multimetrem ładowanie też i wydaje mi się lekko przy małe bo 13,80 v a Vcds pokazywał 14v A i z tego co pamiętam i jeżeli dobrze sprawdzałem Vcds to cismienie na zimnym silniku pokazywało 240 bar. Jeżeli możecie podpowiedzieć które grupy sprawdzić to chętnie to zrobię i wam wrzucę
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Nie rozrusznik kręci normalnie tylko jak odpala to rozrusznik kręci z jakieś 10 sekund odpali chodzi równo tylko lekko zakopci na siwo i jest ok tylko rano tak się dzieje lub po dłuższym postoju
-
Ciężko odpala 3.0 TDi
Witam. Mam problem z audi z silnikiem 3.0 TDI ogólnie auto ciężko odpala np po nocy lub po 8 godzinach po odpaleniu auto chodzi normalnie . Wymieniłem filtr paliwa ale bez zmian. W sterowniku silnika jest błąd związany z sterownikiem świec żarównych ale myślę że to nie powinno mieć wpływu ponieważ i tak teraz nie grzeje mu świec przy takiej temperaturze no chyba ze się mylę ☺ Przekaźnik świec zarowych kosztuje ponad 400zl a w ciemno nie chce go wymieniać
-
Audi a6 c6 3.0 TDI Ciężko rano odpala
Witam . Posiadam audi a6 3.0 TDI i od jakiegoś miesiąca jak zrobiło się chlodniej zaczęła bardzo ciężko odpalać rano i kopciuszek przez chwile po odpaleniu po chwili dymowe ustaje. wymieniłem filtr paliwa i nic to nie dało ?? VCDS nie widzi żadnych błędów ze sterownika silnika sprawdzałem świece żarowe wszystkie są dobre ale świec i tak teraz nie grzeje przy tej temperaturze dopiero od ujemnych temperatur załącza świece żarowe . Macie jakieś może pomysły? Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki
-
Świeci sie kontrolka stanu oleju po wymianie oleju w silniku 3.0 TDI A6 C6
Wielke dzięki za pomoc jutro go wyczyszcze i dam znac co i jak
-
Świeci sie kontrolka stanu oleju po wymianie oleju w silniku 3.0 TDI A6 C6
Witam wczoraj wymianiałem dla brata olej w silniku 3.0 TDI i po wymianie było ok przejechał jakieś 5 kilometrów i zapaliła mu się zółta kontrolka stanu oleju a olej na miarce jest pod fuul wiec jest ok czyżby czujnik padł? ale czy tak od razu akurat po wymianie oleju???? kasaowAŁ błędy i nic to nie dało wypinałem kostke z czujnika i wpinałem też nic to nie dało
-
Audi A5 ma skrzynie tiptronic? czy tylko multitronic
Witam interesuje mnie A5 bo B8 już nie ma I chce kupic A5 tylko nie wiem jak tam z tymi automatami w tym aucie prosze o jakies info Pozdro
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
Witam wymieniłem czujniki i nic to nie dało ale udało mi sie podpiąc vaga i nie ma żadnych błędów ale sprawdziłem dawke i oscyluje tak na rozgrzanym silniku 1.8-2.0mg czy ta dawka jest włściwa?
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
Wymienie go jak coś zobaczymy czy coś pomoże
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
a który to jest ten czujnik paliwa ten co jest w nastawniku? taki malutki? Właśnie o to chodzi że nie mam vaga i nie mam jak sprawdzic
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
Zastanawiam sie nad czujnikiem temperatury płynu chłodzącego i czujnika temperatury paliwa tego co jest w pompie
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
tak świece grzeją na 100 %
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
rano gdy jest zimny
-
Ciężko odpala SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
Witam. Mam problem z mojego Teścia Skodą 1.9 tdi 90 km Chodzi o to że auto rano ciężko zapala ale czasami odpali dobrze zależy jaki ma kaprys wymieniłem - filtr paliwa - świece żarowe - zaworek na filtrze paliwa - przewody przelewowe Auto bardzo długo kreci a jak już załapie to przez kilka sekund chodzi nie równo a po chwili jest już ok i odpala od strzała nawet jak postoi z 3 godziny Moc auto też ma
-
Wycena alu 17 z oponami ILE TO JEST WARTE?
Prosze o wycene Felg z oponami Opony w bardzo dobrym stanie BARUM 225/45/17 Z roku 2016 Felgi jakieś chyba chinskie ale nowe są w cenie http://archiwum.allegro.pl/oferta/r7-design-felgi-17-5x112-audi-a1-a3-a4-a5-a6-a8-i4016476324.html Nie wiem ile moge za to cenic Sprzedaje ponieważ chce kupic takie 18stki https://www.google.pl/search?q=felgi+18+sline&rlz=1C1AVNC_enPL570PL570&espv=2&biw=1280&bih=621&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjz4NuziK7SAhWGWSwKHQJyDKMQ_AUIBigB#imgrc=osoS1OeZACBWpM: Tak wygląda moje b8 na tych aluskach