Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8 ADR] Olej do skrzyni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałem czy nie było już to wałkowane ale w zasadzie nie znalazłem odpowiedzi na moje ptanie.

Otóż potrzebuję dolać trochę oleju do skrzyni i nie mam pojęcia jaki mam już zalany. Co radzicie? Może wymienić zupełnie na nowy a nie bawić się w dolewki? Jaki zaleca fabryka olej?

Pozdrawiam

Opublikowano

Kaziu_Wichura, 75W90

Opublikowano
Kaziu_Wichura, 75W90

w sensie, że mogę bez problemu taki dolać czy wymienić na taki?

Opublikowano

Kaziu_Wichura, taki jes stosowany fabrycznie i zalecany.

Nie wiem jakiej firmy olej byl zalany w fabryce moze castrol.

Wymien nie zaszkodzi.

Opublikowano

w manualu 75W90 i tu nie ma zbytniej filozofi w olejach, kup markowy jakiś

Opublikowano

a jeśliby dolał, zakładając, że kupię dobrej firmy, do mojego starego to co się może stać złego? czy w takiej sytuacji wymienić lepiej?

Opublikowano
a jeśliby dolał, zakładając, że kupię dobrej firmy, do mojego starego to co się może stać złego? czy w takiej sytuacji wymienić lepiej?

kaziu no daj luz...kilka groszy ci szkoda?? Nowej oliwy raczej sie nie miesza ze zuzyta, pozatym nie wiesz co bylo wlane...przeciez to grosze jakies kosztuje (nie pamietam ale u siebie tez wymienialem...hehe bo durny mechanik zamiast zlac z silnika wylal ze skrzyni...eh co za glupota)

Opublikowano

Kaziu_Wichura, Castrol, Texaco koło 40zł za litr

do Ciebie wchodzi 2,25l

durny mechanik zamiast zlac z silnika wylal ze skrzyni...eh co za glupota

gdzie Ty jeździsz :?: do stodoły czy warsztatu :mrgreen: :lol:

Opublikowano

hihi...cos renomowany warsztat cieszacy sie nienaganna opinia...no ale co zrobic....wole nie myslec co by bylo gdybym nie popatrzyl co wylewa i pojechal ... w skrzyni 0 w silniku 10l :shock:

Opublikowano

tak jak koledzy piszą, zalej nowym :wink:

Opublikowano
a jeśliby dolał, zakładając, że kupię dobrej firmy, do mojego starego to co się może stać złego? czy w takiej sytuacji wymienić lepiej?

kaziu no daj luz...kilka groszy ci szkoda?? Nowej oliwy raczej sie nie miesza ze zuzyta, pozatym nie wiesz co bylo wlane...przeciez to grosze jakies kosztuje (nie pamietam ale u siebie tez wymienialem...hehe bo durny mechanik zamiast zlac z silnika wylal ze skrzyni...eh co za glupota)

nie chodzi mi tu absolutnie o kasę :wink: po prostu upewniam się co zrobić żeby było najlepiej. Jedni mówią, że w ogóle się nie wymienia inni gadają, że pomoże, sami wiecie o czym mówię.

W poniedziałek jadę zalać nowy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.