Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] - zamiana chorusa na concert II - grundig - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem właśnie concerta na płyty, radio ma wlutowany przewód od podświetlenia.

Po podłączeniu radio gra, podświetlenie świeci niestety nie reaguje na regulację.

Druga rzecz to po przekręceniu kluczyka wyłączają sie przednie głośniki a tylne graja jakoś tak cicho,

brak też jest informacji na FISie

Ma ktoś może pomysł co się dzieje, czy kupno can-bus adaptera coś pomoże?

Proszę o pomoc bo nieznalazłem odpowiedzi w starych postach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem musisz kupić jakiś adapter CAN za około 60-70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak CAN-BUS adapter też tak pomyślałem, ale studiuje forum juz z tydzień czasu i wszyscy twierdzą że wlutowanie kabla załatwi sprawę podświetlenia. Załatwia ale tak że podświetlenie świeci cały czas na maxa i nie daje się regulować - świetne rozwiazanie.

Druga sprawa to że radio nie działa prawidłowo brak RDSu w FISie, po przekręceniu kluczyka wyłączają się przednie głośniki i nieda się ich uruchomić przy zapalonym silniku a miało się tylko wyłączać co godzinę i nie reagować na stacyjkę .

Ludzie piszą że szkoda kasy na CAN adapter ale bez tego nie da się używać concert II.

Jeśli ktoś zainstalował takie radio i działa mu tak jak np. chorus to proszę o pomoc czy CAN_BUS adapter załatwi sprawę bo jeśli tak to każda złotówka wydana na niego to dobrze wydane pieniądze.

Swoją drogą to można by opisać raz a dobrze w FAG bo to często poruszany temat a nie jest dobrze opisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES jak mozesz to daj mi namiary na te adaptery za 60-70, podajac zasilanie na kabelek raczej nie ma mozliwosci sciemniania lub rozjasniania podswietlenia i prawdziwy efekt widac dopiero jak jest ciemno na dworzu wtedy cale podswietlenie deski wyglada jednakowo, z glosnikami mialem taki problem ze przednie raz mi graly a raz nie, u mnie pomoglo odciecie paru kabelkow w kostce zasilajacej ale nie pamietam dokladnie ktorych moge to sprawdzic w czwartek i podeslac fotki (adapter can bus na allegro to koszt 300zl) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj tego gościa http://allegro.pl/item381216889__blaupunkt_queens_mp56_usb_mp3_wma_4x50w.html

On ma sklep z car audio i podobno ma takie adaptery tylko nie są wystawiane na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś mógł, to podeślij te fotki.

Zastanawia mnie tylko czy CAN adapter sam w sobie załatwia wszystkie problemy z połączeniem concert II czy nie, może ktoś udzielić jasnej odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...