Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Dławienie się silnika


wal-dek1

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich od pewnego czasu mam problem z maja A4 1,6 poj klima zauwazylem ze kiedy dodaje gwaltownie gazu samochodzik zaczyna lekko przydlawiac kiedy lekko odpuszczam gazu i znowu dodaje jest wszystko ok!! myslalem ze to swiece wiec wymienilem ale jest to samo przewody wymienilem jakies 20 000 tys wczesniej nie wiem co jest jak ktos ma podobny problem niech napisze co zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy,mam podobny problem dodam ze wymieniłem wszystkie filtry czysciłem przepływomiersz przeputnica rok temu była czyszczona swiece wymienione i dalej dzieje sie tak samo jak dodaje gazu nie chce wchodzic na obroty tak jakby nie dostawał dawki paliwa...może trzeba wyczyszcic wtryski ..jakie to moga byc koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść filtr powietrza i przepływkę(ale z przepływką ostrożnie by jej nie uszkodzić).

co to za pomysly z czyszczeniem filtra powietrza , jezeli jest przyczyna utraty osiagow pomoze tylko wymiana.

podlacz auto do VAG-a sprawdz bledy, wyglada na awarie czujnika podcisnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mstan ,mozesz przyblizyc nazwe tego srodka jezdziłem po stacjach nic takiego nie mieli [br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 18:50 _________________________________________________koledzy zauważyłem dziś ,te ustrojstwo http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1494c5eb1b26a5d4

cos tam w środku mocno stuka nie nie wiem co to jest ..czy ktoś moze bliżej to opisac..do czego to służy.??czy to może byc przyczyną że silnik sie dławi? (przepraszam za jakość robiłem kom.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego miałem niedawno podobny problem.

To co masz na fotce jest odpowiedzialne za odpowietzranie paliwa, i jesli cos jest nie tak może auto podduszać. Czy sprawdzałeś może czy z okolic wlewu nie syczy cichutko?

Po wymianie tego ów "dynksa" autko moje odżyło (choć miałem jeszcze inne usterki ale to inny temat)

Odkręć korek przejedz sie zobacz czy będzie lepiej.

jeśli chcesz kupić nowe to ja za BOSHA zapłaciłem 240zł w szczecinie w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mstan ..niedlugo szykuje mi sie dluższa trasa to zaleje ten srodek zobaczymy czy bedzie cos lepiej....co do tego filtra to własnie stuka głosno i nieregularnie ..nie podłaczałaem jeszcze do vaga..w nastepnym tyg podjade...narazie w miare mozliwości chcem sam zająć sie tym ..mechanicy biora tylko kase nawet za same podłaczenie gdy nic nie zrobia ...,jeśli całkiem bede bezradny to wtedy udam sie na jakąs diagnostyke...

Odkręć korek przejedz sie zobacz czy będzie lepiej

Dom3l nie bardzo zrozumialem ...z otwartym korkiem zrobić rundke tak ??

jeszcze dzisiaj prejrze dokladnie wszystkie wężyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zdejmij korek i przejedz sie kawałek zobacz czy cos pomogło. u mine zmiana byla diametralna i wiedziałem gdzie szukac problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...