Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy problem z otwieraniem sie bagaznika


bolusss

Rekomendowane odpowiedzi

witam spotkal sie ktos z czyms takim podczas jazdy siłownik elektryczny w klapie audi a4 b5 99 rok co chwile sie sam otwiera podczas jjazdy mi dzis sie tak zaczelo dziac . Po wylaczeniu auta juz wogule sie klapa nie otwierala a po odpaleniu auta samoczynie sama co chwile sie otwiera maial ktos taki problem pomocy bo to tak nagle zaczelo sie dziac .co poradzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo, już troche nad tym siedziałem i zabardzo niewidać przyczyny, pod osłonką obok pedałów na lewym słupku jest sporo kostek i jest też tam od klapy, sądze że tam jest problem. Zauważyłem że jak mam auto pare dni na zewnątrz to się to cześciej zdarza, pewnie wilgość i jakieś małe zwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy teraz mam taki problem ze juz sie sam nie otwiera dziala mi otwieranie z pilota a te klamki na klapie juz nie otwieraja jej co moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz same pstryczki czy sa sprawne, jeśli są ok, to sprawdz ich połączenie do pompki centralnego zamka, mozliwe tez że to wina elektroniki w pompce bo to ona wszystkim steruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby pompka byla uszkodzona toi impuls wysylala by do pompowania wszystkich zamkow. jesli chodzi o klape to pstryczki w klapie tzw microswitche. one moga byc uszkodzone i same wysylaja impulsy pod wplywem drgan a moze bhyc i przyczyna w wiazce ktora idzie miedzy klapa a dachem, tam moga byc polamane kable ale te przyciski to pierwsza rzecz do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam okazlo sie ze cos mam z prawym wlacznikem klapy bo odlaczylem go i jest ok bedzie czas to sie go przeczysci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...