Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzeglo sachs M228E nr 3082 000 397


scorsez82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam komplet sprzegla o numerze 3082 000 397 wybite na docisku i chcialbym sie dowiedziec do jakiego auta jest ono przystosowane bo nie moge nigdzie znalezc takiego nr w katalogach? Kupilem sprzeglo Luk do audi a4 b7 1.9 z 2006 r i pudelko bylo tylko LUK a w nim sprzeglo z SACHS-a o takim wlasnie numerze. Czy moze mi ktos powiedziec czy to bedzie pasowalo do mojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego stało się tak dlatego że teraz sprzęgła bardzo często się trafiają regenerowane i w pudełku nie będzie miał tego producenta co powinieneś. Ja u siebie na sklepie miałem takie przypadki że w LUK-u było sprzęgło VALEO, albo właśnie SACHS, albo też odwrotnie że w SACHS-ie był LUK. A czy numer na tym sprzęgle LUK-a które kupiłeś może masz taki: 623 3309 00. A ten numer tarczy to sprawdzę Ci jak będę w pracy i dam znać czy pasuje. Pozdr

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

Niestety nie mam informacji o tej tarczy czy będzie ona pasować... Jedyne info jakie mam o niej to że ma średnicę 228mm i 23 zęby na frezie.... tyle mogę pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...