Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik


ono

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nagrywać to może w dzień sie ustawimy w weekend gdzieś na S czy coś , zobaczymy jak sie dogadamy i dam znać :) Operatorem będzie lukass on lubi takie akcje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie bo kolega Norbi w nocy przyjechał nowym nabytkiem dopiero :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono, kupię od Ciebie :a4fan: w 2010 roku :)

[ Dodano: 15-01-2007, 07:33 ]

Gdzie wrzucicie filmik z wyścigu ? , kiedy wyścig? Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam? tydzien sie konczy., mieliscie czas jakies testy porobic?

tutaj masz troszke ...

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=45&postdays=0&postorder=asc&start=3840

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak tydzień sie kończy ale ja ostatnio mam taką zadyme że katastrofa , jak tylko sie ogarne bedzie filmik napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem takie auto tylko z 2005r i tez podobno po chipie ma 252KM i zastanawiam się czy nie oddać go gdzieś do profesjonalisty do sprawdzenia żeby po paru kilometrach jazdy nie urwało mi np. turbiny. Tuning był robiony w niemczech e jakiejś niby dobrej firmie ale i tak mam trochę niespokojne myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do wawy to ci ładnego bezpiecznego moda zrobią :) Ja mam teraz 275KM / 540 Nm i zero problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero problemów? Jak długo jeżdzisz na tym modzie może problemy dopiero wyjdą,:) oby nie.

Ja jechałem moim raptem pare razy na przegląd i jak go przyprowadzałem także jeszcze nie wiem czy wszystko w nim gra tak jak powinno, ale zauważyłem dzisiaj że na wolnych obrotach jak stoję silnik czasem się mocniej zabuja, nie pracuje równo muszę sprawdzić co to jest bo takie mankamenty mnie denerwują, poza tym 275KM bardzo fajna moc, ale nie dla mnie ja mam dzieci żonę i przesiadłem się z golfa 2 1,8 na gazie :).

Dla mnie bardziej liczy się komfort, niezawodność i bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem dzisiaj że na wolnych obrotach jak stoję silnik czasem się mocniej zabuja

Moze slynny dwumas sie powoli odzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na modach przejechałem jakieś hmm 50 tyś Km , i uwierz mi nie było mu lekko :D. Telepanie może być przez koło dwu masowe jak pisze Fly , ja je wymieniałem dwa razy jeszcze na gwarancji ale wtedy bryka miała seryjną moc , niestety montowali tam koło firmy Luk i ty pewnie takie masz jak wiemy średniej żywotności , teraz po włożeniu koła firmy sachs wszystko jest oki. Wiem też że w silnikach 3.0 tdi jak i 2.0 tdi telepanie silnika na wolnych obrotach często sie zdarza, podobno winna jest przepustnica ale czy na pewno , nie mam pojęcia , myśle że właśnie to ci dolega. We wtorek mam przegląd w ASO popytam może coś wiedzą to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już o wiele mniej latam , ale kiedyś golfem 4 zrobiłem 130 tyś w roku , wygląda to dopiero przerażająco jak sobie podzielimy 130 tyś przez 365 dni w roku , wychodzi 356 km dziennie :shocked: Pamiętam jak po przeglądzie koleś w ASO od razu chciał mnie zapisywać na następny hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uporam się z rejestracją to muszę odwiedzić ASO bo po za tym mam jużlekko wypracowany jakiś dolny prawy przedni wachacz co kolwiek to znaczy, a tym dwumasem to jakaś plaga co to wogole jest i dużo jest roboty przy wymianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwu mas to koło zamachowe zrobione jest z dwóch kół połączonych tłumikami drgań które właśnie sie rozwalają ( pomysł takiego rozwiązania jest mocno kontrowersyjny ) , roboty jest w pyte bo trzeba ściągać skrzynie a jest tam naprawdę mało miejsca , z tego co pamiętam koszt samych materiałów to około 7 tyś zł , w cenie jest koło , tarcza sprzęgła i docisk niestety to występuje tylko w komplecie więc nawet jak masz sprzęgło nowe to i tak musisz kupić komplet . Bardzo możliwe że teraz coś sie pozmieniało czy potaniało ale na pewno kwota nie jest ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...