Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki wzmacniacz pod 200W RMS


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Musze zakupić wzmacniacz 4 kanałowy pod subwoofer RE audio 12 S4 200W RMS

RE RE-12S4 - eMKa Audio

Miałem wczesniej podpiete to pod Helix H400espirit, szukam teraz czegos w podobnej klasie, bo stary wzmak odmówił posłuszeństwa i jest enty miesiac w naprawie...

no ale do rzeczy, chce kupic cos4 kanałowego co na kanał bedzie miało 70-90w i możliwosć mostkowania tak by było te 250W. Do tego w planie zmiana przednich głosników na coś lepszego, obecnie mam PB L60C, ale to w ogóle nie grało, z tego co poszukałem po googlach to nie tylko u mnie, mimo że wzmak dawał sporo prądu... bardzo słabe niskie-średnie tony..

Zastanawiam sie nad zakupem takiego

http://www.caraudiosklepy.pl/excursion-hxa-45-p249.html tylko nic o nim nie moge znaleźć, a cena i moc by mi pasował najbardziej:decayed:

Wzmacniacz u-Dimension RM-V41 PROMOCJA importer (3089865953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ewentualnie cos z uzywki, ale troche boje sie klocka wsadzic w uzywany sprzet bez pewnosci

wzmacniacz czterokanałowy udimension proZ4-150 (3131677697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten to juz jest konkrecik

HELIX HXA 400 LEGENDA W WERSJI CHROME 100% SPRAWNY (3147705267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Helix HXA 500Q MK II + karty HCC3 + nowa plexi (3157066545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

WZMACNIACZ HELIX 500 Q MKII (3151471267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Audison RX4.5 wzmacniacz 4 kanałowy (3148620520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moze ktos cos poradzic ciekawego

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 11:15 ----------

excursion-hxa-45 tego sobie odpuszczam, on nie ma żadnych filtrów

Mysle nad tymi dwoma

HELIX HXA 400 LEGENDA W WERSJI CHROME 100% SPRAWNY (3147705267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bądź

HARMAN KARDON CA 470 WYJĄTKOWY I W 100% SPRAWNY (3147705255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może ktos coś doradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz na wydanie ? Podpowiem Tobie ze mialem tego ReAudio Re12S4 1x4Ohm w BR oraz w Closed, i 200 W dla niego to duuuzo duuuzo za malo, aby miec nad nim kontrole spokojnie mozna dac mu prawdziwych 300W. Na poczatku gral u mnie pod Carpowerem ten mniejszy i kicha, pozniej wpadl Axton 350W i wtedy dopiero pokazal pazura i potrafil go utrzymac. W closed glosnik gra dla mnie o wiele ladniej ( ale to juz kwestia gustu ). A jak masz zamiar jeszcze zmieniac glosniki na przod to rowniez polecam oddzielny wzmacniacz, wiem... duzo miejsca zajmuje i srednio to zgrac, ale mozna mala zabudowe zrobic i nic nie widac. Na przod szukaj jakiegos macroma, sony z serii xm. im starszy tym lepiej, moze philips z dap-a. A na suba, cruncha, Rockford Fosgate, rainbow-a ( tego mialem na przodzie z Signatami - mega kulturalny wzmak - naturalny. szkoda ze go pogonilem dalej.. ). 4-ro kanalowy wzmacniacz jest dobry ale moim zdaniem to mniejszego i mniej wymaganego sprzetu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie ciagle na tym harmanem, tam jest niby 270W na mostku, a klasowo jest raczej bez porownania do tych cranczów:wink:

licytuje sie jeszcze 5 kanałowy harman, ten helix co miałem btył dobry, radził sobie dobrze, tylko cos mu odjepalo:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Napisałem do goscia czy mierzył tern mostek, bo nigdzie w danych nie ma ile ma faktycznie, na schemacie widac opcje mostkowania, ale producent nie podał mocy w tym przypadku

a 4 kanalówke chce własnie dlatego zeby nie załafowac tylnego parcia sprzetem, bo od czasu do czasu cos woże, wiec jeden byłby najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...