Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie ledowe


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, powoli urządzam salon. Potrzebuję 16 żarówek LED GU10 - barwa ciepła. Na allegro od groma różnych ledów, sprzedawców itp. Na co patrzeć? Ilość lumenów, typ diody. Jak ktoś coś wie więcej na ten temat, proszę o pomoc, może ktoś ma też sprawdzonego dostawcę z allegro. Ja sam wytypowałem takie żarówy:

10 x GU10 16 LED 5630 SMD CCD 560lm Ciepła GW 24m (3093225568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

10x żarówka GU10 27 LED Japan 470lm5,4W najjaśniej (3105519592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

10 x ŻARÓWKA LED CERAMICZNA GU10 24 SMD 27 48 60 (3146537266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

I potrzebować też będę taśmę ledową (20m) barwa zimna - 300 diod na 5m myślę wystarczy. Jak ktoś ma sprawdzonego sprzedawcę to pisać, bo wiadomo jak to teraz jest z jakością niektórych wyrobów....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza firma handluje oświetleniem ledowym, polecam przejrzeć stronkę:

7-set LED Wand Treppenbeleuchtung LED Treppenlicht 2W 230V 60mm Artikel im NAKA 24 Shop bei eBay!

Co do jakości, sprzedajemy w Niemczech, nie ma reklamacji, czasem jakiś zwrot, bo kolor komuś nie odpowiada.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Oczywiście tu na miejscu cena może być nieco niższa, wszystko przy dogadaniu modeli i jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...