Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprzedaż samochodu przywiezionego z DE


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

pisze ci jak jest zero sciemy. a tak po za tym to po co bym tu kłamał. w Piszu nie ma az takich kolejek do US,UC jak w innych miastach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja tez zalatwilem wszystko w sumie w 2dni :) w UC byla firemka ktora wszystkie druki wypelnia dalem pare zlotych i mi wszystko porobili, tlumacza zalatwilem z dnia na dzien bo mialem ugadanego :) takze gdyby nie tlumaczenie briefa i umowy to wszystko mialbym w jeden dzien od A do Z :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z UC to fakt, ze mozna zalatwic w pare godzin, szczegolnie jak sie korzysta z uslug tych firm.

Ale w US przeciez trzeba czekac na decyzje itp i nie slyszalem jeszcze zeby komus zrobili to na miejscu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jakie macie US ale w Ełku jest gooood, juz 2 swoje auto blyskawicznie tak zalatwilem :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z UC to fakt, ze mozna zalatwic w pare godzin, szczegolnie jak sie korzysta z uslug tych firm.

Ale w US przeciez trzeba czekac na decyzje itp i nie slyszalem jeszcze zeby komus zrobili to na miejscu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

U mnie w US jak maja dobre humory to jednego dnia sie złozy a na drugi dzień jest decyzja. UC nie mam w swoim mieście, w WK trzeba byc o 7 żeby być pierwszym o 8, a jeśli człowiek dodatkowo pracuje to ciężko wszystko nawet w 2 dni załatwić bo jednak jest troszke latania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...