Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bład - 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Dzis jak jechalem pokazal mi sie na desce blad AIR BAG. Podlaczylem vaga ktory pokazał:

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Nic nie robilem wgl od strony pasażera wiec nie wiem skad blad, dobra wykasowalem bylo dobrze przez jakis czas i teraz znowu ten sam blad ... Co moze powodowac powyzszy blad ? Rozuemiem ze to blad poduszki bocznej pasażera ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie łączy ci wtyczka pod fotelem? Sprawdź ją, dociśnij.

01218

sprawdzalem byla ok. Przeczyscilem styki i zobacze teraz co si bedzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawił się nie wiadomo skąd błąd poduszki fotela kierowcy. Wypiąłem wtyczkę, przeczyściłem, skasowałem błąd i jak na razie od kilku miesięcy jest spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie masz wody w aucie ?? U mnie w b5 dostała sie woda i szlak trafił czujnik bocznej poduchy , sprawdz wykładzine czy nie jest mokra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad powrocil i teraz wgl nie moge go wykasowac. Jak kasuje odrazu powraca. Prosze powiedzcie mi ktora to jest wtyczka pod fotelem pasażera ta pierwsza od lewej patrzac od tyłu czyli ta najmiejsza ? Czy ta srodkowa troche wieksza ? Czy moze ta ostatnia po prawej czyli najwieksza? W sumie to juz przeczyscilem wszystkie i nic. Gdzies jeszcze sie znajduja po drodze jakies wtyczki od poduszki w innym miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym się podpiąć pod temat. Świeci się kontrolka Air Bag, Kod błędu w VAG: N200 Side Airbag Igniter: Passenger Side, Rozpinałem wielokrotnie kostki pod siedzeniem, ale błąd cały czas powraca.. Jak można sobie poradzić z tym błędem? I jeśli nie można tego zrobić samemu, to gdzie mogę się udac z tym problemem?

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 16:27 ----------

Cześć. I jak Panowie z tym czujnikiem? Skasowaliście te błędy czy wymienialiście czujniki? Jeśli tak, to ile za to zapłaciliście i gdzie to zrobiliście? Mam dokładnie ten sam problem, błędu nie da się już wykasować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze czujnik w komorze silnika, w B7 jest na pewno, u mnie jakimś trafem rozłączyła się wtyczka właśnie tam, sprawdź.

Wysłane z telefonu.

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

W B7 jest w okolicy reflektorów :-)

Wysłane z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem? Po usunięciu, błąd pojawia się po kilku sekundach. Auto: A4 B6 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z poduszką w fotelu kierowcy. Po usunięciu błąd pojawia się po kilku sekundach. Jutro spróbuje odkręcić fotel i posprawdzać czy jakiś kabelek się nie urwał. Znalazłem taki poradnik na zagranicznym forum

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/289490-DIY-B6-B7-Airbag-light-(Audi-TSB)

Udało mi się naprawić tą usterkę. Przeczyściłem dwie żółte kostki (jedna pod klapką w podłodze, druga pod siedzeniem). Kontrolka się nie zapala i błąd też nie wychodzi. :)

Edytowane przez tomekSSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...