Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy felgi będą pasowały?


venix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam na forum rozwiązania problemu ale jakoś jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem, każdy ma swój przypadek, mianowicie mam Audi A4 B6 Avant z 2003 roku na stalowych felgach 15' chciałbym założyć 16' z letnimi oponami znalazłem oryginalne felgi Audi oznaczenie 4F0 601 025 BH, 7,5Jx16 ET45 z oponami 225/55/16 felgi są opisane jako od modelu A6 ( w instrukcji do Audi A4 mam napisane że można założyć 7Jx16 ET42 i opona 205/55) jak to będzie wyglądało nie będą koła wystawały za bardzo poza obrys auta albo nie będzie trzeba przedłużonych szpilek?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź

znalazłem również 7Jx16 ET35 opona 205/60/16 czy w wyglądzie czy użytkowaniu będzie jakaś różnica bo w sumie cena ta sama, jest jakaś przesłanka, że któreś nadają się bardziej:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et z Tej C6 bardziej schowa Ci felgę a 35 będzie bardziej wysunięta. Wyglądem ET 35 będzie lepiej . Jedne i drugie założysz do A4 . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie doboru felg. Mianowicie planuję zakup felg 17" i teraz moje pytanie, jakie polecacie do tego ET, żeby dobrze wyglądało i dobrze się jeździło. Jeśli ktoś by dał radę to jeszcze proszę o jakąś radę co do opon, myśle o 235/45. Autko to A4 B6 Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynuując temat kolegi, czy do Audi A4 B6 Avant można założyć koła 17' z oponami 235/45/17 ET40 czy nie trzeba mieć specjalnego zawieszenia takiego jak w s-line? i jak się na takich kołach auto sprawuje? czy lepiej na polskie drogi jednak założyć felgi 16' 205/60/16 ET35? 17' są ładne ale nie wiem czy się na takie decydować czy sobie odpuścić żeby nie było problemów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało zakładać 17'' nie trzeba nic z zawieszeniem kombinować. Ja rok jeździłem na takich 17 i super zero problemów. Z pewnością ładniej będzie na 17 niż 16 ale b6 konkretnie wygląda dopiero na 18 z obniżoną zawiechą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem na forum coś o tym że tył jakoś dziwnie się podnosi? że lepiej mieć zawieszenie gwintowane, że przy skręcie może ocierać? moja A4 tego nie ma obecnie jeżdżę na 15' felgach zimowych, lato się zbliża i trzeba zmieniać i nie wiem na jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...